تاکید بر دورکاری ۳۰ تا ۵۰ درصد کارکنان دولتی آذربایجان‌غربی

استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای محدودیت های کرونایی به دلیل افزایش شیوع بیماری در استان گفت: روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی نیز با اولویت کارکنان دارای بیماری‌های زمینه‌ای و بانوان می توانند در این هفته از ۳۰ تا ۵۰ درصد کارکنان بصورت دورکاری بکارگیری نمایند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری در هفتاد و یکمین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا که بصورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد با اشاره به اینکه آمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از کرونا در استان سیر صعودی به خود گرفته است، افزود: برای کنترل بیماری محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته در استان اجرا می‌شود.

وی با انتقاد از روند نظارت‌ها بر نحوه اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی تصریح کرد: عملکرد ضعیف فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی به گونه‌ای است که انگار کرونا به پایان رسیده است. وضعیت فعلی به هیچ وجه قابل قبول نیست.

شهریاری ادامه داد: برای کاستن از تلفات کرونا و پایان محدودیت‌ها به همکاری مردم و اهتمام جدی متولیان امر نیاز داریم.

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: میزان استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی و مراکز خرید به زیر ۱۰ درصد کاهش یافته است.

شهریاری افزود: کسانی که دستور العمل‌های بهداشتی را در ادارات و جامعه رعایت نمی‌کنند به اقتصاد، فرهنگ و آموزش لطمه می زنند.

وی بر تقویت نظارت‌ها از سوی فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی برای کنترل بیماری کرونا تاکید کرد و گفت: احساس مسئولیت اجتماعی کلید غلبه بر کروناست.

۴۶

کد خبر 1439869

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =