جابجایی ۴میلیون و ۹۶۸هزار تن بار در قزوین

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: در نیمه اول سال جاری ۴میلیون و ۹۶۸هزار و ۲۳۴تن بار از سوی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای این استان جابجا شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا معیری پور، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: این میزان حمل بار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴.۲درصد افزایش داشته است.
معیری پور بیان کرد: بیشترین گروه کالاهای حمل شده در این مدت مربوط به خاک معدنی، انواع نوشابه و انواع مواد پاک کننده بوده است.
او ادامه داد: ناوگان مسافر نیز امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های سفرهای جاده‌ای با جابجایی ۹۴۳هزار و ۴۳۸مسافر در مقایسه با سال گذشته با کاهش ۳۲درصدی مواجه شد.
معیری پور از فعالیت هزار و ۸۲۰دستگاه ناوگان عمومی مسافری در استان خبرداد و گفت: از این تعداد ۲۳۸دستگاه اتوبوس، ۷۴۲دستگاه مینی‌بوس و ۸۴۰دستگاه سواری است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: در پی شیوع کرونا تمامی پروتکل‌های بهداشتی در ناوگان بار و مسافر به صورت جدی رعایت می‌شود و استفاده از ماسک در همه وسایل حمل و نقل عمومی جاده‌ای  و پایانه‌های مسافری اجباری و الزامی است.

48

کد خبر 1440054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =