نماینده مردم کرمان و راور: وزارت آموزش و پرورش با تغییر کاربری برخی اماکن کسری مالی خود را جبران کند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت آموزش و پرورش می‌تواند با تغییر کاربری برخی اماکن کسری منابع مالی خود را جبران کند.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش استان کرمان که با حضور حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان و فدائی استاندار کرمان برگزار شد اظهار داشت: بر اساس ظرفیت‌های قانونی وزارت آموزش و پرورش باید منابع مالی خود را تامین کند.

وی با بیان اینکه تغییر کاربری‌های برخی اماکن می‌تواند کسری منابع مالی آموزش و پرورش را جبران کند افزود: در مرکز استان کرمان سرانه فضای آموزشی بسیار پایین است که یک تهدید محسوب می‌شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی شهر کرمان با عنوان اینکه شهر کرمان با کمبود شدید فضای آموزشی روبه‌رو است که باید برای آن چاره اندیشی شود.

وی با اشاره به اینکه یک درصد از مالیات بر ارزش افزوده به سازمان توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس اختصاص داده شده است گفت: امیدواریم در صحن علنی مجلس رأی بیاورد.

نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط موجود در کشور قسمت زیادی از آموزش‌ها به سمت فضای مجازی رفته است افزود: دوره آموزشی تخصصی اجرای روش‌های الکترونیکی آموزشی برای معلمان یک ضرورت است.

48

کد خبر 1440146

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =