«نفوذ» شمقدری با بازیگران خارجی، دی‌ماه به تلویزیون می‌رسد

سریال «نفوذ» به کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری که قرار بود مهرماه به آنتن تلویزیون برسد، به‌دلیل حجم بالای جلوه‌های ویژه بصری، دی‌ماه آماده پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن علی‌اکبری، تهیه‌کننده سریال «نفوذ» با بیان این‌که این سریال، نیاز به ۲۵۰۰ دقیقه جلوه‌های ویژه بصری دارد، گفت: ـبه دلیل حجم بالای کار جلوه‌های ویژه و با توجه به تلاش همه عزیزان در این بخش، سریال «نفوذ» دی‌ماه آماده پخش می‌شود.»

وی افزود: «این مجموعه اولین سریال تلویزیونی است که با این حجم بالای تروکاژ آماده می‌شود و به محض آماده شدن، سریال در جدول پخش قرار می‌گیرد.»

مجموعه تلویزیونی «نفوذ» به تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری در فصل اول، تاریخ انقلاب را از بهمن ۱۳۵۷ تا آبان ۱۳۵۸ در ۴۲ قسمت نشان می‌دهد.

در این سریال از حضور بازیگران ایرانی و خارجی استفاده شده است. بازیگران خارجی این سریال از کشورهای آلمان، بلغارستان و فرانسه انتخاب شده‌اند که به زبان انگلیسی و با لهجه آمریکایی صحبت می‌کنند؛ این بخش‌ها با زیرنویس فارسی پخش خواهد شد. 

یلدا افشاری‌نیا، امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءالله شاه‌مرادی، کاوه سماک‌باشی، امیرمحمد زند، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمدجواد جعفرپور و جلال فاطمی، بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساپرکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال تلویزیونی‌ هستند.

۵۷۵۷

کد خبر 1440375

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =