مادران باردار و جانبازان شیمیایی در اولویت دریافت واکسن آنفلوآنزا

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: جانبازان شیمیایی و مادران باردار ساکن در این استان می‌توانند برای تزریق واکسن آنفلوآنزا به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز  : معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: جانبازان شیمیایی و مادران باردار ساکن در این استان می‌توانند برای تزریق واکسن آنفلوآنزا به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.

«شهاب معینی‌ مستوفی» با اعلام این خبر اظهار کرد: جانبازان شیمیایی ساکن در این استان می‌توانند برای تزریق واکسن آنفلوآنزا به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.

وی بیان کرد: به محض دریافت نخستین محموله واکسن آنفلوآنزا، تزریق واکسن بر اساس پروتکل‌های ابلاغی وزارت بهداشت برای گروه‌های حساس شروع شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز کرد: جانبازان شیمیایی می‌توانند با همراه داشتن کارت ایثارگری و پیامکی که از سوی بنیاد شهید و ایثارگران استان به این عزیزان ارسال خواهد شد برای تزریق واکسن به مراکز بهداشتی مراجعه کنند، تمامی مادران باردار و جانبازان بالای ۵۰ درصد نیز می‌توانند با همراه داشتن کارت جانبازی واکسن را از مراکز بهداشتی دریافت کنند.

وی گفت: بیماران خاص و صعب‌العلاج، بیماران دیالیزی، شیمی‌درمانی و … نیز می‌توانند با مراجعه به مرکز درمانی که روند درمانی خود را از آنجا پیگیری می‌کنند واکسن آنفلوآنزا را دریافت کنند.

46

کد خبر 1440516

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =