نامه‌ای که گواه از فسخ قرارداد دیاباته می‌دهد/عکس

رجوع به نامه‌ای که شیخ در شهریورماه برای باشگاه ارسال کرده، کاملا گواه فسخ قرارداد این بازیکن است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امروز خبرآنلاین در خبری ویژه از فسخ قرارداد شیخ دیاباته با استقلال نوشت. باشگاه استقلال اما بدون اینکه سندی رو کند، با تکذیب خبر نوشت این بازیکن 10 روز به آنها فرصت داده است. برای همه این سوال وجود دارد اگر دیاباته به باشگاه نامه زده، چرا آنها عکس این نامه را منتشر نکرده‌اند؟
اولین بار خبرآنلاین در روز 19 شهریورماه پرده از نامه تهدید آمیز شیخ (اینجا) برای استقلال برداشت. دیاباته این نامه را روز 9 شهریور به باشگاه ارسال کرد ولی از آنجا که مدیران استقلال همواره طرفداران را محرم نمی‌دانند، موضوع را رسانه‌ای نکردند تا اینکه خبرآنلاین خبر را منتشر کرد. 
امروز هم خبرآنلاین فاش کرد دیاباته قرارداد خود را فسخ کرده است. رجوع به نامه‌ای که شیخ در شهریورماه برای باشگاه ارسال کرده، کاملا گواه این مسئله است. دیاباته در صفحه دوم نامه خود نوشته است طبق قانون فیفا؛ «در صورتی که باشگاه به صورت غیرقانونی نتواند حقوق یکی از بازیکنان خود را حداقل برای دو ماه پرداخت کند، بازیکن می‌تواند بر این مبنا قرارداد خود را فسخ کرده و به باشگاه بدهکار حداقل فرصت 15 روزه بدهد تا تعهد مالی‌اش را اجرا کند.» 
دیاباته در ادامه نامه که تصویر آن را در زیر می‌بینید تاکید کرده: «بنابراین از شما درخواست می‌کنم این مبلغ اشاره شده را ظرف 15 روز بعد از دریافت نامه پرداخت کنید. با بیشترین احترامات شیخ دیاباته»


همه چیز به راحتی حساب و کتاب می‌شود. استقلال روز 9 شهریور نامه را دریافت کرد. تا 24 شهریور فرصت داشت 438 هزار دلار به این بازیکن پرداخت کند. پول اما در آن زمان پرداخت نشد. از 24 شهریور تا امروز، 22 روز گذشته است! اگر بنا بود دیاباته نامه برای تمدید زمان مهلت دهد قاعدتا باید 24، 25، 26 یا همان روزها نامه می‌داد نه اینکه 22 روز بعد از پایان مهلت، تازه نامه‌ای ارسال کند و 10 روز دیگر زمان بدهد!

252 252

کد خبر 1440527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ژینا.استقلالی IR ۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
    2 1
    یک روز نیست که تو استقلال یه مشکل پیش نیاد...آخه تبعیض تا کجا؟؟؟؟؟؟...چرا یکی از این مشکلات برا پرسپولیس پیش نمیاد؟؟.البته جواب اینو همه می دونیم...کاش ما هم مثل پرسپولیس یه حمایت کننده قوی از جمله وزیر داشتیم که به این روز نیوفتیم...بابا بخدا اگر اندازه نصف حمایتایی که برا پرسپولیس میکنید برا استقلال کنید خیلی بهتره...استقلال تیمیه که تو همین چهار سال نشون داد لایق بهترین هاست ولی هر موقع بلند شد که رو پای خودش وایسه یکی اومد زد زیر پاش.‌‌‌‌