مشکل ترابی برای پیوستن به العربی چیست؟

فارس نوشت: یک رسانه قطری از تلاش باشگاه العربی برای ثبت نام بازیکن ایرانی اش در لیست تیم پیش از هفته چهارم لیگ ستارگان خبر داد.

نشریه «استاد الدوحه» قطر خبر داد باشگاه العربی در تلاش است تا راه حلی را برای ثبت نام مهدی ترابی، بازیکن ایرانی در لیست تیمش برای هفته چهارم لیگ ستارگان قطر پیدا کند.

دیدار العربی در هفته چهارم لیگ ستارگان در تاریخ 22 اکتبر(یک آبان) است. باشگاه العربی برای ثبت قرارداد ترابی دچار مشکل شده چون لیست لژیونرهایش پر است و نمی تواند از این بازیکن ایرانی استفاده کند.

از میان لژیونرها لاسوگای آلمانی کاندیدای خروج از تیم است تا ترابی جانشینش شود. باشگاه العربی همچنان منتظر این است تا پیشنهاد برای جذب این بازیکن آلمانی برسد تا او را بفروشد.

زمان نقل و انتقالات تابستانی تا تاریخ 25 اکتبر( 4 آبان) است و باید باشگاه العربی تا آن زمان راه حلی برای این مشکل پیدا کند. العربی می خواهد قبل از هفته چهارم لیگ ستارگان مقابل ام صلال ترابی را در لیست تیم جای دهد تا در این بازی شرکت کند.

در صورت ثبت قرارداد ترابی و حضور او در بازی با ام صلال شاهد  دربی ایرانی های قطر خواهیم شود. چون روزبه چشمی مدافع استقلال هم به ام صلال پیوست و بازی اول این دو بازیکن ایرانی مقابل هم می شود.

بیشتر بخوانید: محمود فکری: دیشب شیشه ماشینم را شکستند!

253 251

کد خبر 1441217

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =