فرماندار: بازگشت آرامش نسبی به نانوایی‌های ارومیه

فرماندار ارومیه با اشاره به کاهش چشم‌گیر صف در نانوایی‌هایی ارومیه گفت: همانطور که شهروندان نیز شاهد آن هستند، صف‌های طولانی خرید نان در ارومیه رفع شده و مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علیرضا ملامحمدی‌زاده با بیان اینکه بار روانی کاذب مربوط به کمبود آرد در ارومیه به طور کامل از بین رفته، بیان کرد: افزایش سهمیه ۶۳۰ واحد نانوایی لواش‌پز در شهر، بخش‌ها و روستاهای پر جمعیت شهرستان ارومیه از روز گذشته اعمال شده و هیچ کمبودی در این خصوص وجود ندارد.
وی ادامه داد: در صورتی که هر واحد نانوایی شاهد ایجاد صف باشد، می‌تواند ساعات پخت و پز خود را با هماهنگی افزایش دهد تا دوباره آرد اضافی به آنان اختصاص یابد.
فرماندار ارومیه از فعالیت شبانه روزی ۱۲ واحد نانوایی در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: نان تولید شده در این واحدها برای فروش در سوپرمارکت‌ها اختصاص می‌یابد.
وی افزود: همچنین ۱۳ واحد نانوایی دیگر در نقاط پرجمعیت شهر تا ساعت ۲۴ شب فعال است.
ملامحمدی‌زاده با بیان اینکه بازرسی‌ها از واحدهای نانوایی برای انباشت‌نکردن آردهای سهمیه‌ای به طور ۲۴ ساعته انجام می‌شود، افزود: قیمت نان در شهرستان ارومیه به هیچ وجه افزایش نخواهد یافت.
وی با اشاره به افزایش بازرسی‌ها از واحدهای نانوایی، بیان کرد: شهروندان می‌توانند گران فروشی یا هرگونه تخلف در واحدهای نانوایی را به شماره ۱۲۴ گزارش دهند تا فورا رسیدگی لازم انجام شود.

46

کد خبر 1441856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =