ذخیره ۲۳۷ هزار تنی گندم تا شش ماه آینده در آذربایجان‌غربی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مشکلی بابت تامین آرد نداریم و تا شش ماه آینده ۲۳۷ هزار تن گندم در استان ذخیره است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، نادر صادقی در جلسه تنظیم بازار استان با اشاره به شرایط خاص اقتصادی پیش آمده در استان و کشور، اظهار داشت: مدیریت درست مشکلات احتمالی زمینه های امید و اعتماد عمومی را درپی دارد.

وی در مورد مشکلات مربوط به نان در استان گفت: شرایطی که در طول چند روز اخیر در آذربایجان غربی ایجاد شده بود با تعیین ۱۵۰ واحد نانوایی برای پخت مضاعف و فعالیت دوشیفته و نیز توزیع نان‌های حجیم صنعتی در فروشگاههای زنجیره‌ای و از طرف دیگر تشدید کنترلهای نظارتی و کشف آردهای احتکاری و فعالیت واحدهای خبازی از ۶ صبح حتی در ایام تعطیل در کمتر از ۷۲ ساعت التهاب فروکش کرده و اوضاع عرضه نان به حالت عادی برگشت که جا دارد از تمام دستگاههای مسول از جمله اداره غله ، صمت،فرمانداری ارومیه ،دادستانی و... تشکر و قدردانی نماییم.

وی با اشاره به ذخیره ۲۳۷ هزار تنی گندم تا شش ماه آینده در استان، تأکید کرد: دو برابر میانگین کشوری نانوایی در استان وجود دارد که همین موضوع نشان می دهد هیچ جای نگرانی برای تامین نان شهروندان استان وجود ندارد.

46

کد خبر 1442133

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =