معرفی ۴۳ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات در البرز

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استاندار البرز گفت: ۴۳ واحد تولیدی جهت اخذ تسهیلات از محل تبصره ۱۸ به بانک‌های عامل معرفی شدند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «پرویز زرگر» در  پنجاه و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رونق تولید در سال ۹۹ اظهار داشت: در استان البرز برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی علاوه بر تسهیلات رونق تولید، تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه نیز در نظر گرفته شده است و در سه محور تکمیل طرح ‌های نیمه تمام صنعتی و معدنی، توسعه واحدهای صنعتی موجود و بازسازی و نوسازی واحدها با هدف کاهش هزینه‌های تولید، ارتقای بهره‌وری و تامین سرمایه در گردش اجرا می‌شود.

وی افزود: تسهیلات طرح رونق تولید به واحدهای مشکل دار پرداخت می‌شود و در این زمینه با تعامل بانک‌ها، تسهیلات و مطالبات معوق اینگونه واحدهای تولیدی تعیین تکلیف و بدهی‌ آنها تقسیط می‌شود تا بتوانند از تسهیلات رونق تولید استفاده کنند.

زرگر گفت: استان البرز در پرداخت رونق تولید (سرمایه در گردش ) در سال ۹۷ و ۹۸ رتبه اول را در کشور به خود اختصاص داد و امیدورایم برای سال ۹۹ با تلاش و زحمت همه مسئولین استان این رتبه حفظ گردد. 

وی افزود:  اقدامات انجام شده موجب رونق کسب و کار از نظر صادرات افزایش چشم گیری را در استان به دنبال داشته است و همچنین طبق آمار تامین اجتماعی بیش از ۴۰  هزار  اشتغال در بخش های مختلف اقتصادی به صورت بیمه اجباری و قطعی جذب شده‌اند.

48 

کد خبر 1442345

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =