بازدید مدیرکل راه و شهرسازی  از روند اجرای 5 پروژه بزرگ راه و شهرسازی در شوشتر

پیرو طرح سوال نماینده شوشتر و گتوند از وزیر راه و شهرسازی درباره توقف پروژه های عمرانی ، مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان برای بررسی روند اجرای پروژه های عمرانی به این شهرستان سفر کرد

به گزارش خبرآنلاین ؛ در سفر مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان به شوشتر ، پروژه های آماده افتتاح و یا درحال اجرای احداث پل دیلم – شعیبیه ، پل گرگر ، بیمارستان 200 تختخوابی ، آسفالت معابر مسکن مهر شوشتر و مسجد جامع مسکن مهر با حضور سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند، حسین پنبه‌دانه‌پور فرماندار شهرستان مورد بازدید قرار گرفت .

در این سفر روند احداث پل گرگر که باند دوم جاده مواصلاتی شوشتر – اهواز را تکمیل می کند و به تازگی عملیات اجرایی در مجاورت پل بندقیر آغاز شده است مورد بررسی قرار گرفت و از مراحل پایانی اجرای پروژه های پل دیلم – شعیبیه و مسجد جامع مسکن مهر که آماده افتتاح اند بازدید شد.

بازدید از معابر مسکن مهر شوشتر برنامه دیگر این سفر بود که نماینده مردم با اشاره به توافقات قبلی خود خواستار تسریع در روند اجرای این پروژه و حل مشکل شد.

در ادامه این برنامه از پروژه ساخت بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی شوشتر با حضور نماینده ای از وزارت راه و شهرسازی بازدید شد.

پروژه های مذکور از مهم ترین مسائل حوزه راه و شهرسازی شوشتر بوده که با پیگیری مسئولان شهرستان، پیشرفت های خوبی در سال های اخیر داشته اند.

۴۶

کد خبر 1442617

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =