تسریع در ساخت بیمارستان هزار تختخوابی قزوین

استاندار قزوین گفت: ساخت بیمارستان هزار تختخوابی قزوین باید با انجام مراحل قانونی باقی مانده و برگزاری مزایده واگذاری زمین به بخش خصوصی متقاضی هرچه سریع‌تر آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در نشست بررسی مشکلات ساخت بیمارستان هزار تختخوابی قزوین که با محوریت گردشگری درمانی دنبال می شود، گفت: باید هر چه زودتر اراضی در نظرگرفته شده برای اجرای این طرح که مربوط به دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) است از طریق برگزاری مزایده به بخش خصوص متقاضی واگذار شود.
جمالی پور با بیان اینکه قزوین از ظرفیت بالایی برای گردشگری درمانی برخوردار است، افزود: ساخت این بیمارستان می تواند موجب استفاده از این ظرفیت ها و بالفعل کردن آنها شود و به گردشگری و بخش درمان استان تحول زیادی ببخشد.
او با اشاره به ساخت بیمارستان ۷۰۰تختخوابی دولتی در قزوین گفت: احداث بیمارستان هزار تختخوابی از سوی بخش خصوصی می تواند نیازمندی های استان به تخت های بیمارستانی را مرتفع کند و ظرفیت ها و امکانات درمانی قزوین را توسعه دهد.
استاندار قزوین خاطرنشان کرد: احداث این طرح بزرگ گردشگری درمانی باید با جدیت دستگاه ها پیگیری و  نباید بیش از این معطل باقی بماند.

۴۶

کد خبر 1442661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =