کسانی که شیشه‌ خودرو را در تهران می شکستند بازداشت شدند

تسنیم نوشت: رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری شروری خبر داد که شیشه های ۵ دستگاه خودرو شهروندان را در جنوب غرب تهران تخریب کرده بود.

سرهنگ یزدان سلیمان‌آبادی با اعلام خبر بازداشت اوباشی که اقدام به تخریب شیشه‌های چند دستگاه خودرو کرده بودند، در این رابطه اظهار کرد: در شامگاه اول مهرماه، شهروندان در تماس با پلیس 110 اعلام کردند جوانی در شهرکی در محدوده جنوب غربی تهران با سر و صدا، شیشه‌های پنج دستگاه خودروی سواری را تخریب کرده و سپس از محل گریخته است.

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی افزود: با اعلام این خبر، به سرعت تیم عملیات پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران برای بررسی موضوع و شناسایی عامل تخریب به نشانی اعلامی اعزام و به تحقیقات میدانی و محلی پرداختند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران با بررسی پلیسی و تحقیق از شاهدان عینی ماجرا موفق شدند هویت متهم را شناسایی کنند و وی با اخذ دستور قضائی در روز نوزدهم مهرماه، در مخفیگاهش در حوالی میدان قزوین دستگیر شد و به پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجوئی‌های اولیه به جرم ارتکابی خود اعتراف کرده است، تصریح کرد: متهم برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

47231

کد خبر 1442772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =