امام جمعه همدان: ناجا بهترین حافظ سرمایه اجتماعی است

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: مهمترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی همان اعتماد مردمی است که باید از آن مراقبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی در دیدار با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی و سایر نیروهای نظامی و امنیتی یک روح واحد دارند و در یک اصل واحد که همان تامین امنیت کشور است با هم یک دل هستند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان افزود: حقیقتا نیروی انتظامی به سبب اخلاص و مجاهدت نیروهای خود این سرمایه اجتماعی را به بهترین وجه ممکن حفظ کرده است.

وی با بیان اینکه امروز حفظ امنیت با توجه به تنوع جرائم و توطئه دشمنان از گستردگی بیشتری برخوردار شده و این موضوع وظیفه ناجا را خطیرتر کرده است، تصریح کرد: بحمدالله امروز شاهد این هستیم که نیروی انتظامی در برخورد با جرائم پیچیده، برخوردی علمی و برگرفته از مطالعات علمی و پژوهشی دارد که این نقطه قوتی مهم است.

لازم به ذکر است، امروز با حضور سردار اشتری فرمانده ناجا، سردار سلمان امیری به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان همدان منصوب شد، پیش از این سردار کامرانی صالح فرماندهی این نیرو را در استان برعهده داشت.

۴۶

کد خبر 1442909

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =