شهرداری برج میلاد و هزار مرکز ورزشی را تعطیل کرد

شهردار تهران گفت: شهرداری یک هزار مرکز ورزشی دارد که بخش عمده‌ای از آن در این ایام تعطیل هستند همچنین مجموعه‌ای همانند برج میلاد عملاً در شرایط فعلی تعطیل شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه برگزاری جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه هم‌اندیشی شورای شهر تهران درباره اقداماتی که در شرایط کرونایی که از سوی شهرداری  حال انجام است گزارشی به اعضاء ارائه شد که البته سؤالاتی نیز از سوی اعضای شورای شهر تهران درباره انتصابات اخیر شهرداری تهران مطرح شد که پاسخ داده شد.

وی تصریح کرد: به هر حال در شرایط سختی قرار داریم و باید تمهیداتی را به کار بگیریم که این شرایط را پشت سر بگذاریم.

حناچی درباره انتصابات اخیر شهرداری تهران و اظهارات اعضای شورای شهر تهران گفت: به هر صورت سؤالاتی از سوی اعضا مبنی بر دلایل تغییرات در شهرداری تهران مطرح شد که البته پاسخ آن داده شد و فکر می‌کنم این پاسخ‌ها قانع کننده بود.

شهردار تهران با تأکید مجدد بر اینکه شرایط فعلی شرایط عادی نیست، افزود: شرایط حادی است و ناچاریم در این ایام تصمیماتی را بگیریم که از این شرایط اقتصادی عبور کنیم.

وی یادآور شد: شهرداری یک هزار مرکز ورزشی دارد که بخش عمده‌ای از آن در این ایام تعطیل هستند و این یعنی اینکه علاوه بر اینکه شهرداری از این مراکز درآمدی را کسب نمی‌کند باید هزینه هم صرف کند همچنین مجموعه‌ای همانند برج میلاد عملاً در شرایط فعلی تعطیل است و باید در این زمینه تدابیر لازم اتخاذ شود.

47231
کد خبر 1443114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =