وضعیت شیوع کرونا در کرج نگران کننده است

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج وضعیت شیوع کرونا را در این شهرستان نگران کننده اعلام کرد و از مردم خواست تا از خانه‌ها خارج نشوند.

به خبرآنلاین از البرز؛ «غفور قاسم پور» افزود: با ورود موج سوم کرونا در کشور و افزایش آمار جانباختگان ناشی از این بیماری، از عموم مردم خواست تا جایی که ممکن است در منزل بمانند و در صورت ضرورت حضور در اجتماع نیز پوشش ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند.

وی ادامه داد:  جان انسانها در خطر است و از دست دادن روزانه بسیاری از همشهریان و هموطنان موضوع جدی است که نباید آن را ساده انگاشت.   

قاسم پور، شرایط را ویژه و حاد خواند و گفت: ظرفیت مراکز درمانی تکمیل شده است و در شرایط فعلی مجبور به فعال کردن نقاهتگاه‌ها هستیم. بنابراین از شهروندان در خواست می‌شود هر گونه دید و بازدید، مسافرت و خریدهای غیر ضروری را لغو و تعطیل کرده آن را به زمان دیگری موکول کنند.

وی افزود: مردم می خواهیم که در مقابله با این بیماری، رفتار اجتماعی اگاهانه تری داشته باشند و مسوولان را در  شکست موج سوم این بیماری شوم یاری دهند.

وی یاد آورشد:  تیم‌هایی از بازرسان در دستگاه‌های مختلف فعال شده اند و با نظارت ویژه ای روند اجرای دستور العمل‌های بهداشتی را بررسی می‌کنند و در صورت مشاهده هرگونه بی توجهی برابر قانون برخورد جدی با خاطیان قوانین کرونایی برخورد می شود.

48 

کد خبر 1443150

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =