برخورداری ۹۰درصد جمعیت روستایی از آب آشامیدنی سالم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: با گذشت چند ماه از فرآیند یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی در استان قزوین نتایج مطلوبی از این اقدام حاصل شده است.

به گزارش خبر گزاری خبرآنلاین از قزوین؛ داراب بیرنوندی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: کوچک سازی دستگاه های دولتی و کاهش هزینه های جاری و عملیاتی در کنار افزایش خدمات از جمله مزایای این یکپارچه سازی بوده است.
بیرنوندی تصریح کرد: با گذشت زمان و اعمال مدیریت و هماهنگی بیشتر در بین معاونت ها، ادارات و امور شرکت، خدمت رسانی به مردم در شهرها و روستاها تسریع و تسهیل بیشتری نیز می یابد.
او، روند گذشته را بر اساس نیازهای خاص آن سال های کشور دانست و اضافه کرد: در حال حاضر محرومیت زدایی در زمینه تامین آب آشامیدنی در شهرها و روستاها در حد مطلوبی بوده و زمان یکپارچه سازی برای اعمال مدیریت یکپارچه در کنار اتمام پروژه ها فرا رسیده بود که با انجام طرح یکپارچه سازی محقق شد.
بیرنوندی در پایان خاطر نشان کرد: یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی به سود روستاها بوده و سطح خدمات را یکسان می کند و از این جهت توسعه سریعتر مناطق روستایی را به دنبال دارد. 
شرکت آب و فاضلاب استان قزوین تا پایان شهریور ماه سال جاری خدمات خود را به ۴۳۶هزار و ۵۰۸مشترک در ۲۶شهر و ۵۰۹ روستای استان ارائه داده و هم اکنون ۱۰۰درصد جمعیت شهری و ۹۰درصد جمعیت روستایی استان از این خدمات بهره مند می شوند.

46

کد خبر 1443811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =