پایانه و پارک سوارهای کرج ساماندهی شود

پایانه‌های مسافربری و پارک سوارها ویترین شهر هستند به همین دلیل باید در طراحی و ساخت آنها شاًن مسافران مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «منصور وحیدی» در خصوص لایحه شهرداری با عنوان بهسازی پایانه‌های شهرداری کرج اظهار داشت: متاسفانه در بحث ساماندهی پایانه و پارک سوارهای شهر در گذشته ضعیف عمل شده است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه ساماندهی پایانه مسافربری باید به اولویت شهرداری تبدیل شود، توضیح داد: پایانه مسافربری و راه آهن به نوعی ویترین شهر تلقی می‌شود به همین دلیل باید شأن مسافران در طراحی و ساخت آنها رعایت شود. 

رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای شهر کرج بیان کرد: عدم برخورداری این فضاها از شاخص و استانداردهای تعریف شده، از کیفیت خدمات رسانی به مردم می‌کاهد و نارضایتی آنها را به دنبال دارد.

وحیدی با  اشاره به اینکه ایجاد پایانه در شهر از اصلی‌ترین نیازها و مطالبات مردم است، گفت: پایانه‌ها به عنوان مفصل ارتباطی جاده‌های برون شهری و درون شهری، مانع تردد اتوبوس‌ها به داخل شهرها می‌شوند و از این رو در بهبود وضعیت ترافیک، کاهش آلودگی های زیست محیطی شهرها و ایجاد امنیت، آرامش، هدایت و مدیریت سفرها نقشی سازنده ایفا می‌کنند.

46

کد خبر 1443916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =