صدور نخستین موافقت نامه موقت تاسیس چاپ دیجیتال در چهارمحال وبختیاری

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ، از صدور نخستین موافقت نامه تاسیس چاپ دیجیتال از طریق سامانه الکترونیکی در ماه جاری در استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال :  سید حسین نژاد حسینی گفت: به استناد ماده ٤ آیین نامه تاسیس و نظارت بر چاپخانه ها و واحدهای وابسته مصوب ٩/١/١٣٧١هیات وزیران و ماده ٦ دستورالعمل صدور مجوز تاسیس لیتوگرافی، چاپخانه و عملیات تکمیلی ابلاغی با تاسیس یک واحد چاپ دیجیتال در استان موافقت و صادر شد.
وی افزود: اعتبار این موافقت نامه از تاریخ صدوربه مدت یکسال بوده و برای فعالیت اعتبار نداشته و متقاضی باید در مدت یکسال نسبت به تهیه مکان مناسب، استقرار ماشین آلات و تجهیزات، به کارگیری حداقل نیروی انسانی و انتخاب نام مناسب با هماهنگی این اداره کل اقدام کند.
شایان ذکر است منبعد صدور مجوز های واحد چاپ در استان با ارائه درخواست متقاضی و طرح در کمیته چاپ استان در صورت واجد شرایط بودن و موافقت کمیته مدارک توسط متقاضی در سامانه مربوطه بارگذاری و بصورت یکپارچه از طریق حوزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موافقت نامه بصورت الکترونیکی صادر  خواهد شد و این فرآیند به کاهش تردد متقاضیان و استفاده بهینه از وقت و مدیریت زمان کمک خواهد نمود .

48

کد خبر 1444808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =