اسکله قایقرانی در مجموعه شورابیل ایجاد می‌شود

شهردار اردبیل گفت: مطالبات اداره ورزش و جوانان استان به‌صورت جدی پیگیری خواهد شد و از طرف باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری نیز به جد برای حل مسائل تلاش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از اردبیل؛حمید لطف‌اللهیان در نشست مشترک با مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: مطالبات اداره ورزش و جوانان استان به‌صورت جدی پیگیری خواهد شد و از طرف باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری نیز به جد برای حل مسائل تلاش خواهد شد.
وی افزود: حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی باید نسبت به رشته‌های ورزشی و میادین و نیز کسب مدال اولویت‌بندی شود، تا بتوانیم از این پهلوانان و قهرمانان حمایت کنیم.
شهردار اردبیل بیان کرد: اسکله قایقرانی در مجموعه شورابیل و با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری در سایت قایقرانی ایجاد می‌شود و برگزاری آموزش رشته‌های آبی نیز در محل هیأت انجام خواهد شد.
لطف‌اللهیان اظهار کرد: در راستای توسعه ورزش و تنوع ورزش‌های مختلف برای مردم در سطح اردبیل نیاز است که زیرساخت‌های مناسبی با هدف سلامت عموم مردم جامعه ایجاد شود که شهرداری اردبیل برای این زیرساخت‌ها با اداره کل ورزش و جوانان همکاری خواهد کرد.
وی بیان کرد: درصدد هستیم تا اجرای برنامه‌های شهرداری اردبیل را در سطح شهر توسعه بخشیده و با برنامه‌ریزی در این زمینه مشکلات و موانع موجود را از سر راه برداریم که این مسئله در حال حاضر برای ما بسیار مهم و حائز اهمیت است.

48 

کد خبر 1445211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =