اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان در ۳۰ مهرماه

مدیرعامل سیمان خوزستان با اشاره به اعلام نتایج آزمون این شرکت در تاریخ ۳۰ مهرماه گفت: ۲۵ نفر از برگزیدگان مصاحبه تخصصی در کارخانه سیمان مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش خبرنگارآنلاین محمد حاج نائب مدیرعامل سیمان خوزستان ضمن تشکر از مسئولان شهرستان‌های رامهرمز و هفتکل و پیگیری‌های مسئولان قبلی شرکت سیمان گفت: نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی این شرکت تا ۳۰ مهرماه اعلام و نفرات منتخب در تاریخ یکم آبان ماه امسال مشغول به کار می‌شوند.

او با بیان اینکه با وجود مشکلات فراوان مجوزهای لازم برای بکارگیری ۲۵ نفر از برگزیدگان آزمون این شرکت در سال ۹۶ اخذ شده است، افزود: معیار و ملاک انتخاب افراد صرفا نمره علمی و مصاحبه تخصصی آن‌ها است و امیدواریم بتوانیم مجوز استخدام دیگری برای بکارگیری تعداد بیشتری از جوانان این ۲ شهرستان اخذ کنیم.

حاج نائب با بیان اینکه شرکت سیمان خوزستان یکی ۱۷ شرکت زیرمجموعه هلدینگ فارس و خوزستان است که از نظر نیروی انسانی بزرگترین شرکت این مجموعه محسوب می‌شود، اظهار داشت: با وجود اینکه برخی از شرکت‌های سیمانی در پرداخت حقوق پرسنل خود دچار مشکل هستند، ولی شرکت سیمان خوزستان هیچگونه بدهی چه در رابطه با خرید تجهیزات و چه در رابطه با بدهی به پیمانکاران و نیروهای بازنشسته ندارد و هزینه‌ها بروز شده است.

مدیرعامل شرکت سیمان خوزستان با اشاره به اینکه با تلاش‌های فراوان موفق شدیم مجوزهای طرح طبقه بندی مشاغل را برای پرسنل این شرکت دریافت کنیم، تصریح کرد: این طرح برای پرسنل سیمان استان در حقوق واریزی ماه بعد لحاظ خواهد شد و حقوق پرسنل به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

48

کد خبر 1445228

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =