بالانشین‌های امروز بورس، از صنایع سیمان تا فولاد

تسنیم نوشت: سهام شرکت‌های بورس اوراق بهادار، سیمان فارس و سیمان کرمان امروز در بورس و شرکت‌های صنایع فولاد آلیاژی یزد، نفت پاسارگاد و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین رشد را داشتند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۳۴۵۱واحدی به کار خود پایان داد و تعداد ۵میلیارد و ۶۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۲۵۸۱میلیارد تومان در ۵۷۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بورس اوراق بهادار، سیمان فارس و سیمان کرمان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های سیمان هرمزگان، تولید کاشی تکسرام و تولیدی مهرام نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲۱۲۶میلیون ورقه به‌ارزش ۱۳۹۷میلیارد تومان در ۳۸۱هزار نوبت، آیفکس ۳واحد رشد کرد و در ارتفاع ۴۵۳۱واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنایع فولاد آلیاژی یزد، نفت پاسارگاد و فرابورس ایران بیشترین رشد قیمت را داشتند و شرکت‌های شیر پگاه آذربایجان شرقی، سرمایه‌گذاری مسکن البرز و بیمه کوثر هم بیشترین کاهش قیمت را شاهد بودند.

۲۲۳۲۳۱

کد خبر 1332684

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =