آیت‌الله مکارم شیرازی: حفظ نظام عبادت است

ایسنا نوشت: آیت الله ناصر مکارم شیرازی گفت: ناجا بایستی در مقابل سم پاشی‌های فضای مجازی بسیار هوشمندانه برخورد کند گرچه خوشبختانه مردم ما به آنها اعتنایی نمی‌کنند.

آیت الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی، عنوان داشت: مساله مهمی که باید مورد توجه شما باشد بحث پیشگیری است چرا که پیشگیری بهتر از درمان است.

این مجع تقلید با اشاره به این مطلب که نیروی انتظامی بایستی عوامل جرم‌زا و آسیب‌زا را در سطح جامعه شناسایی کند و به آنها توجه داشته باشد، گفت: توجه به مسائل فرهنگی و ارتقاء فرهنگ عمومی در این خصوص بسیار حائز اهمیت است گرچه سازمان‌های فرهنگی مانند صدا و سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص برای ارتقاء آموزش همگانی بایستی در کنار نیروی انتظامی قرار بگیرد.

این مرجع تقلید با اشاره به این مطلب که نیروی انتظامی یک نیروی محبوب مردمی است و اقدامات آن مورد تایید و حمایت است گفت: شما بیشترین سطح تماس با مردم را دارید و به همین دلیل اقدامات شایسته شما باعث شده که مردم شما را دوست داشته باشند؛ گرچه عواملی هستند که در کار شما خلل وارد می کنند نبایستی به آنها اعتنا کنید و کار خودتان را انجام دهید.

وی با اشاره به اهمیت شهرستان قم به عنوان پایگاه علمی تشییع، افزود: مردم انتظار دارند که قم یک شهر پاک و عاری از آسیب های اجتماعی باشد که در این زمینه گرچه همکاران شما تلاش های خوبی انجام داده اند اما بایستی بیشتر توجه شود.

آیت الله مکارم شیرازی بیان کرد: حفظ نظام عبادت است و نیروی انتظامی سهم مهمی در حفظ نظام جمهوری اسلامی دارد و این حساسیت را باید برای نیروهای تحت امر خود ایجاد کنید.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1445604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =