پیام مجلس خبرگان در سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی

آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در آستانه ششمین سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی(ره)، با صدور پیامی یاد و خاطره ایشان را گرامی داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجلس خبرگان رهبری، آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری در آستانه ششمین سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی(ره)، با صدور پیامی یاد و خاطره ایشان را گرامی داشت.

متن پیام آیت الله جنتی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عالم مجاهد و انقلابی مرحوم آیت الله  مهدوی کنی(ره) رئیس پیشین مجلس خبرگان رهبری بحق از سرمایه‌های بزرگ انقلاب اسلامی است که هم برای مجامع علمی، فرهنگی و مذهبی منشأ اثر بود  و هم برای مردم و نظام اسلامی. آن عالم مبارز و انقلابی از ابتدای نهضت اسلامی تا تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان فقیهی بصیر، با اخلاص کامل  در موضع یک عالم بیدار و یک سیاستمدار صادق و یک انقلابی صریح  ظاهر شد و از امام راحل «قدس سره الشریف» و مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» تبعیت، حمایت  و پشتیبانی نمود.

مجلس خبرگان رهبری  در آستانه سالگرد ارتحال این مرد الهی، ضمن پاسداشت خدمات ارزنده  و مقام شامخ علمی و معنوی ، یاد  و خاطره ایشان را گرامی  داشته، مغفرت الهی و حشر با اولیاء و صالحان  را برای آن مرحوم مسئلت می نماید؛ رحمت  و رضوان خداوند بر او باد.


احمد جنتی
رئیس مجلس خبرگان رهبری

27219

کد خبر 1446018

برچسب‌ها