دلار پس از انتخابات امریکا ارزان می‌شود؟

در حالی که امروز فعالان بازار آزاد نرخ ۳۰ هزار تومان را برای فروش دلار پیشنهاد می‌دادند اما حاضر به پرداخت مبلغی بالاتر از ۲۵ هزار تومان برای خرید دلار نبودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امروز فاصلاه قابل توجه قیمت خرید و فروش دلار از سوی برخی فعالان سیگنال کاهش نرخ ها پس از تعطیلات پیش رو بود. برخی از فعالان بازار می گویند قیمت ها احتمالا بار دیگر کاهشی در محدوده دو هزار تومان را تجربه می کند .
بازار ارز با وجود افزایش قیمت همچنان با ثبات فاصله داست و فعالان نوسانی که از روز دوشنبه در بازار آغاز شده را پایان یافته نمی‌دانند .
برخی از صرافان نیز در جواب این سئوال که چه عاملی قیمت ها را دستخوش تغییر کرد، به ماجرای آزاد شدن منابع بلوکه شده رد عراص و ... اشاره کردند . هنوز مشخص نیست دلیل این نوسان که از سوی فعالان اقتصادی نوسانی مخرب تلقی می شود، چیست؟
 برخی دیگر این این نوسان را ناشی از جو روانی ایجاد شده برای انتخابات امریکا می دانند .  فعالان بازار معتقدند دلار پس از انتخابات امریکا ، فارغ از نتیجه با تخلیه جو روانی دستخوش کاهش می شود
همچنین یورو نیز امروز برای خرید با قیمت ۳۰ هزار و ۳۷۰ تومان و برای فروش با رقم ۳۴ هزار و ۵۵۰ تومان مورد معامله قرار گرفت.
223223

۲۲۳۲۳۱

کد خبر 1446417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =