۰ نفر
۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
تاخیر دوباره اکران «شکارچیان روح»

میزان نوشت: اکران فیلم سینمایی «شکارچیان روح» به خاطر موج جدید شیوع کرونا در سراسر دنیا بار دیگر به تعویق افتاد.

 آغاز موج تازه بیماری کرونا در جهان اکران فیلم سینمایی «شکارچیان روح- بعد از زندگی» به کارگردانی جیسون رایتمن را به سال آینده میلادی موکول کرد.
 

مکینا گریس، فین ولفهارد، کری کان، پل راد، بیل مری، دن اکروید، ارنی هادسون، سیگورنی ویور و آنی پاتس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «شکارچیان روح- بعد از زندگی» به ایفای پرداخته اند.

جیسون رایتمن  کارگردان نامزد اسکار کارگردانی این فیلم را بر اساس متنی نوشته گیل کنان بر پایه «شکارچیان روح» اثر دن اکروید بر عهده دارد، کارش را با چند فیلم کوتاه شروع کرد و در سال ۲۰۰۵ با ساخت فیلمی بلند به شهرت رسید. او در فیلم‌هایش از موضوعات و بحران‌های روز جامعه بدون قربانی کردن صداقت می پردازد و فیلم‌های او به اصطلاح فیلم‌های صادقی هستند.

رایتمن اولین کار سینمایی خود را با یک کمدی درام به نام از سیگار کشیدنتان متشکریم در سال ۲۰۰۶ ساخت. او در این فیلم از بازیگر شناخته شده آمریکایی آیرون آکهارت استفاده کرد که برایش یک موفقیت بود.

بعد از این، رایتمن دومین فیلمش را با نام «جونو» ساخت که یکی از فیلم‌های معتبر سال ۲۰۰۷ شد و او به خاطر این فیلم نامزد اسکار شد.

بعد از موفقیت جونو، رایتمن یکی از فیلم‌های تحسین‌شدهٔ سال ۲۰۰۹ را به نام «بالا در آسمان» با بازی جورج کلونی ساخت. این فیلم نامزد شش جایزهٔ اسکار از جمله بهترین فیلمنامه اقتباسی و کارگردانی برای رایتمن شد. هر چند که به هیچکدام از آنها دست نیافت.


۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1446744

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =