بیش از ۲۳۰ برنامه در هفته نیروی انتظامی برگزار شد

رئیس ستاد برگزاری برنامه‌های هفته ناجا در استان البرز اعلام کرد که در هفته نیروی انتظامی امسال بیش از ۲۳۰ برنامه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  سرهنگ «سید مجید فیض جعفری» با اشاره به عنایت و لطف مقام معظم رهبری به کارکنان نیروی انتظامی اظهار داشت: این پیام حضرت آقا لوح زرینی در افتخارات نیروی انتظامی است که جانشین حضرت ولیعصر (عج) از ناجا ابراز رضایت دارند.

وی با اشاره به فرا رسیدن آخرین روز هفته نیروی انتظامی در سال ۹۹ گفت: از همه عوامل برگزار کننده برنامه های هفته ناجا به ویژه همکاران اجتماعی و اصحاب رسانه استان البرز تقدیر و تشکر می کنم.

این مقام انتظامی با بیان این که صدا و سیمای استان البرز اهتمام ویژه ای برای پوشش برنامه‌های هفته ناجا داشت، ادامه داد: از مسئولان و کارکنان این سازمان برای پخش برنامه های آموزشی، گزارش ها و انتشار اخبار مربوط به هفته ناجا نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

سرهنگ «فیض جعفری» با اشاره به ابراز رضایت نماینده ولی فقیه در استان از اقدامات پلیس البرز و ارسال انبوه پیام های تبریک از سوی مردم فهیم و حضور مسئولان ادارات مختلف استان و اظهار لطف آن ها به نیروی انتظامی استان، گفت: از قدرشناسی و ابراز لطف همه مسئولان و مردم شریف استان البرز به خدمتگزاران خود در پلیس البرز تقدیر و تشکر می کنم.

رئیس ستاد برگزاری برنامه های هفته ناجا در استان البرز با بیان این که در هفته ناجا امسال بیش از ۲۳۰ برنامه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شد، خاطرنشان کرد: اهم برنامه های برگزار شده شامل: دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران، تجلیل از بازنشستگان ناجا، غبارروبی از مزار شهدای استان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه شهرستان ها، دیدار با علما و روحانیون، دیدار با معتمدین محلی و دیدار با نمایندگان مجلس بوده است.

این مقام انتظامی به روز شمار آخرین روز از هفته ناجا «سلامت خانواده، فضای مجازی پاک، جامعه امن» اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط ویژه امسال، بخش گسترده‌ای از برنامه‌های هفته ناجا در بستر فضای مجازی اجرا شد.

رئیس ستاد برگزاری برنامه های هفته ناجا در استان البرز در پایان با تبریک مجدد هفته نیروی انتظامی بر غیور مردان پلیس استان، خاطرنشان کرد: نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ، قرین با شهادت و ارادت به ولی فقیه، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت حجت (عج) و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار کرده اند.

46

کد خبر 1447048

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =