رئیس هیئت داوران جشنواره کتاب و رسانه انتخاب شد

حسن خجسته، به عنوان رئیس هیئت داوران و رجبعلی سالاریان به عنوان رئیس هیئت اجرایی نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با حکم امیدعلی مسعودی، دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه، حسن خجسته به عنوان رئیس هیئت داوران این دوره از جشنواره کتاب و رسانه انتخاب شد.

مسعودی همچنین، رجبعلی سالاریان را به عنوان رئیس هیئت اجرایی نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه منصوب کرد.

حسن خجسته، دانشیار گروه رادیو دانشکده تولید دانشگاه صدا و سیما است و سردبیری برنامه‌های صبحگاهی «سلام، صبح بخیر»، «سلام تهران» و معاون صدای جمهوری اسلامی ایران، مدیر گروه اجتماعی رادیو تهران و... را در کارنامه کاری خود دارد. او ده‌ها کتاب و مقاله در زمینه رادیو ترجمه و تالیف کرده‌ است که از جمله آنها می‌توان به  جامعه‌شناسی رادیو، جامعه‌شناسی رادیو و رسانه، مدیریت رسانه، جامعه، موسیقی، رادیو و... اشاره کرد.

رجبعلی سالاریان، دکترای مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی، مدرس دانشگاه، مدیر گروه روابط عمومی و امور فرهنگی در دانشگاه است و مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران  را نیز برعهده دارد.

آیین پایانی نوزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه و معرفی برگزیدگان، همزمان با بیست وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در آبان ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1447673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =