نیکنام حسینی‌پور مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت شد

نیکنام حسینی‌پور به پیشنهاد هیئت‌مدیره و با حکم رئیس هیئت امنای موسسه هنرمندان پیشکسوت به عنوان مدیر عامل این موسسه منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با توجه به استعفای سید محمد طباطبایی حسینی به پیشنهاد هیئت مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت و با حکم سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیئت امنای موسسه، نیکنام حسینی پور به عنوان مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب شد.

هیئت مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت در جلسه هفته گذشته با توجه به استعفای سید محمد طباطبایی حسینی و قدردانی از زحمات وی، نیکنام حسینی پور را به عنوان مدیرعامل موسسه انتخاب و به رییس هیئت‌امنا برای ابلاغ معرفی کرد.

سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم انتصاب نیکنام حسینی پور نوشته است: به استناد به ماده ۱۲ اساسنامه مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و پیشنهاد هیات مدیره موسسه طبق صورتجلسه مورخ ۱۳۹۹/۷/۳۰ و نظر به تجربیات و سوابق ارزنده و تعهد و دانش جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب می شوید.

وی افزوده است: از شما انتظار می ‌رود با رعایت ضوابط قانونی و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی و برنامه‌ریزی در جهت اصلاح فرآِیندها و روش ‌ها در جهت اهداف مصرّح در اساسنامه از جمله حمایت از هنرمندان گرانقدر و پیشکسوت و سرمایه‌های فرهنگی و هنری کشور و استفاده بهینه از ظرفیت غنی و تجربه ارزشمند ایشان اقدام فرمایید.

حسینی پور از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که پیش از این مدیرعامل خانه کتاب بود که با ادغام این موسسه با بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان اواخر خرداد گذشته از خانه کتاب خداحافظی کرد. 

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1447652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =