۴میلیارد تسهیلات کرونا به باشگاه‌های آسیب‌دیده پرداخت شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: در راستای کمک به باشگاه‌های ورزشی آسیب دیده در اثر کرونا امسال ۴میلیارد و ۱۳۰میلیون تومان تسهیلات به آسیب دیدگان این بخش پرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عباس علایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: در راستای کمک به آسیب دیدگان باشگاههای ورزشی در اثر کرونا امسال ۴میلیارد و ۱۳۰میلیون تومان تسهیلات به آسیب دیدگان این بخش پرداخت شد.
علایی مقدم با اشاره به مشکلات ناشی از کرونا در عرصه‌های ورزشی اظهارکرد: ویروس کرونا در عر صه های مختلف مشکلات زیادی ایجاد کرده و در بخش های ورزشی هم با چالش های زیادی روبرو شده ایم.
او بیان کرد: با تعطیل شدن برخی مسابقات ورزشی و نیمه فعال شدن باشگاه ها متاسفانه اقتصاد ورزش هم دچار آسیب شد و بسیاری از باشگاه داران هم با چالش های جدی مواجه شدند.
علایی مقدم تصریح کرد: دولت علیرغم محدودیت های مالی خود تلاش کرده است کمک آسیب دیدگان باشد و با اختصاص تسهیلات ویژه برای کسانی که در عرصه های اقتصادی زیان دیده اند توانسته بخشی از دغدغه ها را برطرف کند.
او یادآورشد: در سال جاری بیش از چهار میلیارد و ۱۳۱میلیون تومان تسهیلات به صاحبان باشگاه های ورزشی و فعالان این عرصه که به دلیل کرونا مجبور به تعطیل کردن فعالیت های ورزشی خود شده اند پرداخت شده است.
علایی مقدم یادآور شد: این تسهیلات به بیش از ۱۰۰نفر از افراد داده شده و مدارک تعداد زیادی از متقاضیان آسیب دیده دیگر هم به بانک عامل ارسال شده که به این افراد نیز حدود شش میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می شود.
 مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: ویروس کرونا بسیاری از فعالیت های ورزشی را تحت تاثیر قرار داده و بیشتر مسابقات ما تعطیل شده اما انتظار داریم شهروندان ورزش در خانه و ورزش در فضای باز را جدی بگیرند تا سلامت آنها در زمان ماندن در خانه تضمین شود.

48

کد خبر 1448673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =