مالکان باشگاه‌های خصوصی اجاره بها را ببخشند

اداره ورزش و جوانان استان قزوین، در نظر دارد در پی شیوع کرونا با راه اندازی "پویش همت جوانمردانه، کمک مومنانه" مالکان باشگاه‌های خصوصی را تشویق کنند تا اجاره بهای باشگاه ها را ببخشند یا تخفیف دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عباس علایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در نشست شورای معاونان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: به منظور تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و با عنایت به شرایط موجودکشور و با توجه به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا؛ پویش و رزمایش ملی همت جوانمردانه، کمک مومنانه با تمام ظرفیت و امکانات جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان قزوین راه اندازی می شود.
او با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان تصمیم گرفت پویش و رزمایش ملی "همت جوانمردانه، کمک مومنانه" را در سطح کشور ازطریق ادارات کل ورزش و جوانان راه اندازی کند افزود: به همین منظور اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران پایگاه هایی در برخی مراکز ورزشی مرکز استان و همچنین شهرستانها برپا می کند و اقلام اساسی و بهداشتی جمع آوری شده بر اساس شرایط و ضوابط؛ بین نیازمندان توزیع می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین ادامه داد: این رزمایش تنها معطوف به اقلام اساسی و بهداشتی نیست بلکه تلاش می‌شود تا در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب از اقشار آسیب پذیر حمایت صورت پذیرد تا بار دیگر جامعه بزرگ و افتخارآفرین ورزش و جوانان استان قزوین همراه و همگام با جامعه ورزش و جوانان ایران اسلامی از این آزمون الهی نیز سربلند بیرون آید.
علایی مقدم بیان کرد: یکی از برنامه هایی که از طریق این پویش انجام می دهیم فراخوانی است به صاحبان و مالکان باشگاه‌های خصوصی در خصوص اجاره بهای باشگاه ها که در حد امکان آن را ببخشند یا بیشتر آن را تخفیف درنظر بگیرند.
این مقام مسئول در ادامه از استقبال و حضور قهرمانان فراملی و ملی و افتخار آفرینان ورزش استان در رقابت های المپیک و جهانی از این طرح خبرداد و ابراز امیدواری کرد جامعه ورزش و جوانان استان قزوین در این پویش ملی نیز با افتخار و سربلندی گام مهمی را در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری بردارد.

46

کد خبر 1378223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =