پیشنهاد یک هوادار فوتبال برای فرار سرخابی ها از بدهی

یکی از طرفداران فوتبال پیشنهاد جالبی برای حل مشکل قراردادهای خارجی دو تیم پرسپولیس و استقلال ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛یکی از کاربران خبرگزاری خبرآنلاین پیشنهاد جالب و قابل تاملی در خصوص برطرف کردن مشکل قراردادها و بدهی های خارجی دو تیم پرسپولیس و استقلال ارائه داد.

این کاربر نوشت:

وقتی دست مسئولین را باز می گذارند که هر بازیکنی را بخرند و یا مربی خارجی را بیاورند و با یکی دو شکست اخراجش کنند همین می شود ، در واقع مسئولین فعلی چوب اشتباهات گذشته گان خود را می خورند. به نظرم اگر یک بودجه ارزی محدود هر سال در اختیار تیم ها باشد قدری مشکل حل خواهد شد. ضمنا قرارداد با بازیکنان و یا مربیان خارجی توسط یک موسسه حقوقی معتبر بررسی و تایید شود.حتی اخراج آن ها نیز توسط کمیته مجربی زیر نظر وزارت ورزش باشد که از حیف و میل بیت المال جلوگیری نمایند.بدین ترتیب مربیان و مسئولین تیمها نیز در جذب بازیکن و مربی دقت بیشتری خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: مدیرعامل جدید پرسپولیس مشخص شد؟

253 251

کد خبر 1448942

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • AU ۰۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
  10 0
  یکی از مقصران اصلی نابسامانی باشگاهها بخصوص استقلال و پرسپولیس و بدهی های انباشته همین وزارت ورزش بوده و آقای سلطانی فر بیشترین سهم را داشته اند بین وزرای قبلی. ایشان از زمان حضورشان صدمات جبران ناپذیری را به فوتبال ملی و باشگاهی وارد آورده اند. با اتخاذ تصمیمات نادرست ، دخالت در انتخاب مربیان تیم ملی و انتصابات متعدد مدیران عامل و اعضای هیت مدیره نا کار آمد و غیر متخصص دو باشگاه پایخت فوتبال را به مرز نابودی کشاندند. جالب اینجاست که جوابگو هم نیستند.
 • IR ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
  22 0
  موافقت نمی کنن چون نصف این پولا صرف پورسانت و دلالی خود مدیران و ایجنت ها میشه
 • mohammad IR ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
  8 1
  کسانی هستند که این دو تیم رو بخرند و درآمدزایی کنند و تحول ایجاد کنند ولی متاسفانه سیسستم و فوتبال درگیر مدیریت ناکارآمد است
 • علی IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
  0 0
  مدیرعامل مبلغی چک یاسفته به عنوان ضمانت درباشگاه بگذارداگرقراردادبازیکن پرداخت نشدازجیب مدیرعامل پرداخت شوددیگرقراردادهای الکی نمی بندند
 • اکبر IR ۱۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
  0 0
  آنوقت حق دلالی و زیر و رومیزی چه میشود؟؟؟؟؟؟ بقول یکی از فوتباليستها نصف قراردادها هم دست آنها نمی رسد؟؟؟؟
 • ایرانی FR ۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
  0 0
  به عنوان یک طرفدار فوتبال که سی سال است طرفدار استقلال هستم عرض میکنم در شرایط فعلی مردم ، ریالی نباید در فوتبال هزینه شود. روا نیست بازیکن های فوتبال پول های میلیاردی از دولت بگیرند و عده ای تا کمر در سطل های زباله بخاطر یک لقمه نان خم شوند.