رسالت اصلی مدیران حمایت از تولید است

استاندار قزوین گفت: رسالت اصلی مدیران در شرایط کنونی رفع موانع تولید و کاهش مشکلات و تسریع در روند سرمایه گذاری و تولید است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت اله جمالی پور، استاندار قزوین در مراسم طرح توسعه ۲واحد تولیدی که در شهرک صنعتی لیا به بهره برداری رسید؛ بر تقویت واحدهای تولیدی و صنعتی و نقش آنها در ایجاد اشتغال برای جوانان استان تاکید کرد و تسهیل و رفع موانع تولید برای صنعتگران استان را از دستگاه‌های اجرایی خواستار شد.
 جمالی پور با اشاره به برنامه دولت در حوزه اشتغال و اقتصاد، افزود: رسالت اصلی مدیران در شرایط کنونی رفع موانع تولید و کاهش مشکلات و تسریع در روند سرمایه گذاری و تولید است.
او با بیان اینکه در شرایط حساسی قرار داریم، اظهارکرد: رونق تولید، ایجاد واحدهای اشتغال زا و کاهش بیکاری در منطقه، مطالبه اصلی مردم از مسئولان است.
جمالی پور با بیان اینکه حمایت از تولیدکنندگان دیگر انتخاب مسوولان نیست بلکه یک ضرورت است، تاکید کرد: همه مدیران استان باید برنامه و سیاست‌های خود را برای تحقق این ضرورت دنبال کنند.
استاندار قزوین و هیات همراه در ادامه ضمن بررسی روند تولید، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحدهای تولیدی قرار گرفتند.

46

کد خبر 1448980

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =