بهره‌برداری از فاز یک شبکه گازرسانی به پارک صنعتی لیا

مدیرعامل شرکت گاز قزوین گفت: پروژه فاز یک گازرسانی به پارک شهرک صنعتی لیا با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری، مدیرعامل شرکت گاز قزوین در افتتاح  پروژه فاز یک گازرسانی به پارک شهرک صنعتی لیا که با حضور هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین، محمد شفیعی فرماندار قزوین و مسئولان بسیج ادارات استان برگزار شد؛ گفت: این پروژه با نظارت شرکت گاز استان و با هزینه ای بالغ بر ۲۰میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.
او در ادامه افزود: در این پروژه، بیش از ۱۰کیلومتر خط شبکه و تغذیه از سایز ۲ الی ۱۲ اینچ، یک واحد ایستگاه CPS و استقرار سیستم حفاظت کاتدی به کار گرفته شده است.
بوشهری با اشاره به بهره مندی ۹۰واحد تولیدی و صنعتی در فاز یک شبکه گاز رسانی پارک صنعتی لیا اظهارکرد: فاز دوم شبکه گاز رسانی با ۱۳میلیارد ریال و به طول سه کیلومتر در مرحله اجرا است که در آینده به بهره برداری می رسد.
او همچنین گفت: در راستای حمایت از تولید داخلی و افزایش اشتغال در جامعه، گازرسانی به صنایع  یکی از الویت های مهم شرکت گاز استان است.
مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین در پایان افزود: از ۱۶شهرک صنعتی در استان قزوین، پانزده شهرک از نعمت گاز طبیعی برخودار بوده و شهرک صنعتی کوهین نیز در حال ساخت است که پس از تکمیل و افتتاح این شهرک و اخذ مجوزهای لازم به شبکه گاز طبیعی متصل می شود.  
در این افتتاحیه هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین ضمن تشکر از مجموعه شرکت گاز استان و سایر عوامل در انجام پروژه فاز یک گازرسانی به پارک شهرک صنعتی لیا، خواستار بهره برداری هر چه زودتر فاز دوم این پروژه شد.

46

کد خبر 1448986

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =