انتخابات هیأت رییسه هفتمین دوره اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران عصر روز سه شنبه با حضور 58 عضو هیأت نمایندگان برگزار شد و طی آن نمایندگان بخش خصوصی در اتاق تهران بار دیگر با رأی اعتماد به یحیی آل اسحاق او را برای یک دوره چهار ساله دیگر بر کرسی ریاست نشاندند.

به این ترتیب، یحیی آل اسحاق با 47 رأی به ریاست دوره هفتم اتاق تهران انتخاب شد. تنها نامزد کرسی ریاست در این انتخابات، آل اسحاق بود که نمایندگان بخش خصوصی در اتاق تهران بار دیگر با اعتماد به او رأس پارلمان بخش خصوصی را به وی سپردند. در این انتخابات، سه فعال اقتصادی نامزد کرسی نواب رییس شدند که در نهایت محمد صادق مفتح با 47 رأی به عنوان نائب رییس اول و علا میرمحمد صادقی با 42 رأی به عنوان نائب رییس دوم انتخاب شدند.

جمشید عدالتیان شیرازی نیز که نامزد این پست شده بود توانست 16 رأی کسب کند. با اعلام نامزدی سید حمید حسینی و محمدرضا بهرامن برای کرسی خزانه دار اتاق تهران،رأی گیری برای این پست نیز برگزار شد و در نهایت سید حمید حسینیبا 38 رأی بر کرسی خزانه داری اتاق تهران در دوره چهار ساله آتی نشست. بهرامن نیز در این رأی گیری 20 رأی کسب کرد.

برای تصاحب کرسی منشی هیأت رییسه نیز دو فعال اقتصادی اعلام نامزدی کردند. محمد حسین برخوردار و عباسعلی قصاعی برای تصاحب این کرسی اعلام نامزدی کردند و سرانجام این محمد حسین برخوردار بود که با 31 رأی به عنوان منشی هیأت رییسه اتاق تهران در دوره هفتم انتخاب شد. قصاعی نیز که در دوره ششم منشی هیأت رییسه بود 25 رأی کسب کرد.

اتاق بازرگانی

/36

کد خبر 144943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =