پای اسنپ به حمل و نقل عمومی کیش باز شد

ابوالفضل طیبی از امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت عمران، آب وخدمات کیش با شرکت اسنپ برای راه اندازی تاکسی‌های اینترنتی در جزیره مرجانی کیش خبر داد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در کیش، بیش از ۵ سال از آغاز فعالیت اسنپ، به‌عنوان اولین سامانه هوشمند خدمات حمل ‌و نقل عمومی در ایران می‌گذرد و این سامانه امروز با خدمات‌رسانی در بیش از ۱۴۰ شهر بزرگ و کوچک در تمامی ۳۱ استان ایران عنوان بزرگترین سرویس آنلاین حمل ‌و نقل کشور را در اختیار دارد. اسنپ به مرور فعالیت خود را در شهرهای مختلف کشور گسترش داده و امروز برترین مقصد گردشگری ایران را برای خدمات‌دهی مناسب خود انتخاب نموده است.
ابوالفضل طیبی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت عمران، آب و خدمات کیش با شرکت اسنپ خبر داد و گفت: پس از سال‌ها مطالبه شهروندان و گردشگران جزیره کیش، سرانجام قرارداد همکاری با شرکت ارائه‌دهنده خدمات هوشمند حمل و نقل عمومی منعقد شد و امروز خوشحالیم که  نوید ارائه خدمات شایسته حمل و نقلی را به کیشوندان و گردشگران جزیره زیبای کیش بدهیم.
وی در ادامه به رشد چشم‌گیر فعالیت‌های اینترنتی و کسب و کارهای بر بستر الکترونیک اشاره کرد و افزود: این یک واقعیت است و ما نمی‌توانیم مانع کسب و کارهای مجازی شویم ضمن اینکه باید این نکته مهم را نیز مد نظر قرار داد که مردم انتخاب‌کننده و مطالبه‌گر این نوع خدمات در جزیره کیش به‌عنوان برترین مقصد گردشگری کشور هستند که همواره از آن به‌عنوان شهر هوشمند یاد می‌شود.
طیبی، همکاری با اسنپ را آغاز مسیر حمل و نقل اینترنتی در جزیره کیش عنوان کرد و اظهار داشت: تاکسی اینترنتی، رقیب تاکسی تلفنی نیست بلکه معتقدیم این دو مدل حمل و نقل عمومی مکمل یکدیگرند و می‌توانند ما را در ارائه خدمات مناسب و بهینه به شهروندان یاری کنند. همچنین به واسطه اعلام موقعیت جغرافیایی و  وضعیت زمانی و مکانی سفر، خدمات‌دهی تسریع و بهتر می‌شود.
وی ادامه داد: شهروندان و گردشگران نیز می‌توانند در صورت دریافت خدمات مطلوب با امتیازدهی به راننده‌های تاکسی، ضمن تشویق رانندگان خدوم، زمینه‌ساز افزایش کارآمدی سیستم حمل و نقل عمومی کیش شوند.
مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش در پایان صحبت‌های خود همچنین به دستورالعمل جلوگیری از فعالیت خودروهای مسافربری شخصی در جزیره کیش اشاره کرد و گفت: در کنار راه‌اندازی تاکسی‌های اینترنتی، با توجه مطالبه رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی، طی ابلاغیه‌ای مدیریت حمل و نقل را مؤظف نموده‌ایم کلیه خودروهایی که خدمات عمومی از جمله ترانسفر هتل‌ها و تورهای گردشگری را انجام می‌دهند حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز  با هماهنگی معاونت گردشگری می‌بایست ساماندهی شوند تا خودروهایی که فاقد مجوز لازم از مبادی ذیربط می‌باشند و مبادرت به جابجایی مسافر در جزیره می‌نمایند شناسایی و برخورد قانونی طبق مصوبات شورای ترافیک صورت پذیرد.

46

کد خبر 1449748

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =