هتل‌داری که دوست دارد در چشم باشد!

این روزها همه می‌خواهند در استقلال توی چشم باشند.از خلیل‌زاده گرفته تا حجت نظری و البته مهدی عبدیان.آقایان دوربینی که از هیچ تلاشی برای دیده شدن دریغ نمی‌کنند!

این روزها هر اتفاقی در استقلال رخ می دهد یک طرف آن به اسماعیل خلیل زاده بر می گردد.فردی که با هر اظهار نظری باعث ایجاد حاشیه می شود همان هتل داری است که ظاهرا زرق و برق در چشم بودنِ فوتبال را به هتل داری ترجیح داده است. خلیل زاده هر زمان سکوت کرد در پس سکوت او انتقال اخبار ریز و درشت استقلال به فضای مجازی جریان پیدا کرده؛ آن هم اخباری که نقش رئیس هیات مدیره در آنها به شکل عجیبی پر رنگ شده است!

هر زمان هم خلیل زاده سکوت نکرده و مقابل دوربین ها رخ نشان داده استقلال دچار حاشیه شده است. نمونه بارز آن هم امروز اتفاق افتاد. رئیس هیات مدیره استقلال ساعت 7 صبح در صدا و سیما حاضر شد و در یک گفت و گوی چند دقیقه ای مرتکب ده ها اشتباه شد.

وی ابتدا اعلام کرد طلب شفر پرداخت شده و او باید تا پایان امروز نامه بزند در حالی که ساعتی بعد مشخص شد هنوز 50 هزار دلار بدهی به شفر باقی مانده و تکلیف آن مشخص نیست. وی در ادامه اظهاراتش از بازگشت قطعی دکتر نوروزی خبر داد اما دقایقی طول نکشید که نوروزی این خبر را تکذیب کرد و مدعی شد روحش از این مساله خبر ندارد!

همین اظهار نظر باعث انتقاد شدید هواداران استقلال از فردی شد که خودساخته این تیم را با حواشی دست به گریبان می کند. خلیل زاده هم وقتی متوجه این اشتباه شد این بار پای سرمربی تیم را وسط کشید و طولی نکشید که فکری هم در گفت و گو با سایت باشگاه مدعی شد او به خلیل زاده گفته که قرار است دکتر نوروزی به استقلال برگردد تا به نوعی اشتباه مدیر خود را جمع کند.

با این شرایط تصور کنید وقتی بازیکنان و کادر فنی رفتار رئیس هیات مدیره را می بینند چه برداشتی نسبت به اتفاقات خواهند داشت؟

البته این روزها در استقلال همه به دنبال دیده شدن هستند.غیر از خلیل زاده هستند نفرات دیگری مثل حجت نظری(که چند روز پیش او را به عنوان سخنگوی باشگاه معرفی کردند) و مهدی عبدیان عضو هیات مدیره حضور دارند که بیش از سایرین در چشم هستند!اصلا مشخص نیست که چرا باید اعضای هیات مدیره تا این اندازه در مورد همه مسائل باشگاه حرف بزنند و در اصطلاح خودشان را در چشم هواداران به عنوان قهرمان معرفی کنند؟!

251 251

کد خبر 1450665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • قهرمانی IR ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
    1 2
    آقای خلیل زاده جزمشکل وحاشیه برای استقلال چه کار کرده؟رفیق جناب سلطانی فرمامور نابود کردن استقلاله.