کشف خانه‌ای در جنوب تهران که انبار قاچاق شده بود

مهر نوشت: جانشین پلیس امنیت اقتصادی، از کشف ۸ میلیارد ریال کالای قاچاق از منزلی در جنوب تهران خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی اصغر محمودیان، اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از رانندگان خودروهای شوتی در منزلی در حوالی کهریزک مقادیری کالا تخلیه می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی بیان داشت: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که نشانی اعلامی منزل مسکونی و فردی در محل حضور دارد و تعدادی کالا نیز در این مکان دپو و جمع آوری شده است.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ افزود: مراقبت‌های ویِژه پلیسی آغاز تا اینکه خودرویی شوتی وارد منزل مسکونی شد و پس از تخلیه کالا قصد خروج از محل را داشت که در یک عملیات پلیسی خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مردی که در محل حضور داشت نیز دستگیر شد، گفت: در بازرسی از محل ۵۳ طاقه پارچه و ۹ هزار و ۱۰ عدد کراوات فاقد بارنامه و مجوزهای قانونی کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی به قاچاق بودن کالاها اعتراف کردند، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال مکشوفه را ۸ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران با بیان اینکه کالای مکشوفه تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، اضافه کرد: هر دو متهم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

47231
کد خبر 1450918

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =