دیدار سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه+تصاویر

سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت؛ در این دیدار صمیمی دکتر ابراهیم یاری نسب سرپرست بیمارستان ضمن تبریک میلاد فرخنده نبی مکرم اسلام و امام جعفر صادق(ع) و ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به جناب سرهنگ سید حمزه محقق و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه، از حضور مجاهدانه و تلاش‌های خستگی ناپذیر پاسداران، بسیجیان و گروههای جهادی در عرصه مقابل با شیوع ویروس کرونا تقدیر وتشکر کرد.
وی اظهار داشت: این تلاش‌های  شما سبز پوشان سپاه اسلام و بسیجیان جان برکف در کنترل مبادی ورودی و خروجی و ضد عفونی مراکز عمومی نیز نوعی جهاد است و اجری بزرگ در نزد پروردگار خواهد داشت.
دکتر ابراهیم یاری نسب در ادامه گزارشی از وضعیت کرونا در بیمارستان ارائه نمود و از اختصاص یکی دیگرازبخش های درمانی به بیماران کرونا و افزایش مراجعین و بستری ها سخن گفت و خواستار توجه همگانی برای مقابله و پیشگیری  با این بیماری شد.
سرپرست بیمارستان در خصوص نحوه تشییع جنازه ها و خاکسپاری انتقاد نمود و تصریح کرد: با توجه به مراسمات تشییع چند روز اخیر قطعا بار کاری مضاعفی به کادر درمان وارد خواهد شد و ادامه این وضعیت باعث خستگی مفرط پرسنل بیمارستان خواهد شد و تقاضامندم نهایت همکاری و تلاش در خصوص کاستن تجمعات و نحوه مراسمات اقدامات اساسی و عاجلی صورت گیرد.
در ادامه این دیدار سرهنگ پاسدار سید حمزه محقق فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور سرپرست محترم بیمارستان و کادر درمانی، اعیاد میمون و مبارک را به دکتر یاری نسب و هیئت همراه تبریک گفت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در ادامه از مجاهدت و خودگذشتگی مدافعان عرصه سلامت (پزشکان و پرستاران و کادر درمانی)  مراکز درمانی در سطح شهرستان کهگیلویه را نیز نوعی جهاد و ایثارگری دانست که  مرتبه و جایگاهی کمتر از جهاد در خط مقدم نبرد نخواهد داست.
وی ابراز امیدواری کرد که ان شاالله به زودی کل جهان از شراین ویروس منحوس رهایی پیدا کرده و دوباره زندگی مردم با سلامت و صحت کامل به حالت عادی برگردد.
درپایان جناب سرهنگ محقق فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه، ضمن تقدیر وتشکر از تلاشهای مخلصانه پزشکان،پرستاران،مجموعه بهداشت و درمان، نیروهای اداری، خدماتی و حراستی و همه کسانیکه در این شرایط حساس، مجاهدانه در حال تلاش برای کنترل و مقابله با بیماری کرونا هستند، از آمادگی سپاه و بسیج کهگیلویه برای همکاری با مجموعه درمانی خبرداد.

۴۶

کد خبر 1451539

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =