از بینِ «نجلا»، «زمین گرم» و «ایلدا»، کدام سریال پُربیننده‌تر بود؟

براساس نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، «نجلا» با ۳۵.۵ درصد مخاطب، «زمین گرم» با ۲۸.۷ درصد مخاطب و «ایلدا» با ۲۷.۶ درصد مخاطب، پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیون در شهریور و مهر بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرکز تحقیقات صداوسیما، براساس یک نظرسنجی، پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیونی شبکه‌های مختلف در نیمه دوم شهریور و مهر ۹۹ را معرفی کرد.

مشروح نظرسنجی صداوسیما به شرح زیر است:

بر اساس این نظرسنجی بیش از ۷۹ درصد از مردم بیننده برنامه‌های سیمای جمهوری اسلامی ایران اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، سخنرانی، ورزشی، اخبار و... بوده‌اند.

سریال «نجلا» از شبکه سه سیما با ۳۵.۵ درصد مخاطب و ۸۳.۶ درصد رضایتمندی، بهترین سریال تلویزیونی در این مدت بوده است.

بعد از سریال تلویزیونی «نجلا»، سریال «زمین گرم» با ۲۸.۷ درصد مخاطب و ۷۱.۱ درصد رضایتمندی از شبکه سه سیما در جایگاه دوم سریال‌های تلویزیونی در نیمه دوم شهریور و مهرماه قرار گرفت.

«ایلدا» از شبکه یک سیما هم با ۲۷.۶ درصد مخاطب و ۷۵.۲ درصد رضایتمندی، سومین سریال پرمخاطب تلویزیون در این مدت بوده است.

سریال کوتاه «سرزده» از شبکه یک سیما هم که یکی از تولیدات مرکز خراسان رضوی بود، با ۱۸.۵ درصد مخاطب و رضایت ۶۳.۱ درصدی چهارمین سریال تلویزیونی بود که در شهریور و مهر، نظر مخاطبان را به خود جلب کرد.

«بوم و بانو» از شبکه دو سیما هم با ۱۶.۶ درصد مخاطب و رضایت ۶۰.۶ درصدی، در میان پنج سریال تلویزیونی قرار گرفت که در نیمه دوم شهریور و مهر ۹۹ پخش شدند.

بر اساس این نظرسنجی، در میان سریال‌های تکراری هم که از شبکه‌های مختلف سیما در نیمه دوم شهریور و مهر ۹۹ پخش شده است، «کیمیا» و «پایتخت یک»، هر دو از شبکه آی‌فیلم به ترتیب با ۱۵.۴ و ۱۳ درصد مخاطب بیشترین مخاطبان را داشته‌اند.

۵۷۵۷

کد خبر 1452701

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • میهن IR ۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
    12 0
    نجلا سریال خیلی خوبی بود و رضایتمندی مخاطب رو به همراه داشت