بیش از ۲۵هزار عدد ماسک رایگان در همدان توزیع شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان گفت: به دنبال اجرای طرح «آمران سلامت» با هدف فرهنگ سازی استفاده از ماسک، ۲۵هزار و ۴۱۶ عدد ماسک و ۱۴۸ لیتر ماده ضدعفونی بین مردم این استان توزیع شده است.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ علی سنجربیگی در گفتگویی به نتایج طرح آمران سلامت اشاره کرد و گفت: با آغاز اجرای این طرح از پنجم آبان سالجاری یک هزار و ۸۸۴ نفر روز از اعضاء در پایگاه های ثابت و سیار استان در راستای هوشیار سازی مردم به منظور استفاده از ماسک و ترغیب آنها به حفظ فاصله گذاری اجتماعی به مدت ۱۰ روز فعالیت داشتند.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح اعضای جوان و داوطلب در قالب ۶۲۸ تیم با حضور در میادین اصلی شهر و مراکز پرتردد از جمله ترمینال، پاساژها، بازارهای هفتگی و کسبه های محلی و خانه های هلال تاسیس شده در روستاهای اطراف شهرستان ها، آنها را به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ترغیب کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان افزود: در حاشیه برگزاری این طرح ۹۶ میلیون و ۷۲۰ هزار ریال در قالب کمک‌های مردمی برای خرید ماسک و لوازم بهداشتی جمع آوری و برای خرید اقلام بهداشتی و توزیع آن بین مردم هزینه شد.

46

کد خبر 1452888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =