نظر کاربران خبرآنلاین درباره یک عکس:چوب خدا صدا ندارد

کاربران خبرآنلاین درباره تصویر تنهایی ترامپ می گویند که او پاداش خودشیفگی و غروروش را گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دونالد ترامپ که به عنوان کاندید جمهوریخواهان در انتخابات 2020 با شکست سنگین از سوی دموکرات ها مواجه شد در یک بیانیه ای ادعای تقلب در انتخابات را بار دیگر مطرح و گفت که شکست را نمی پذیرد و همچنان خواستار پیگرد حقوقی و شمارش آرا شده است. این در حالی است که ساعاتی نگذشته از اعلام پیروزی بایدن رهبران جهان سیل تبریکات خود را روانه واشنگتن کردند. که این نشان می دهد جهان ترامپ را نمی خواهد.

تصویر کنفرانس خبری ترامپ برای در چهارم نوامبر و اعلام مرحله اول نتایج انتخابات است که او با پریشانی و ناراحتی کنفرانس خبری را ترک کرد. تصویری که در شبکه های اجتماعی با عنوان تنهایی ترامپ وایرال شد.

کاربران خبرآنلاین دراینباره برای ما نوشتند:

علی بیگدلی نوشت: در دوره قبل از رئیس جمهوری جیمی کارتر حتی از زمان جان اف کندی رئیس جمهور امریکا قانونی به اسم کاپیتالاسیون به دستور پهلوی در مجلس ایران تصویب شد. که چنانچه دیپلمات های امریکا و یا نظامیان امریکایی هر نوع جنایتی در ایران انجام می دادند دولت ایران هیچ حقی نداشت که اینها را بازداشت یا دادگاهی کند.فقط دولت امریکا می توانست این مجرمان امریکایی را در دادگاهی صوری در امریکا انجام دهند.انها در حالی مارا متهم به وحوش کردند که این دو دوره انخابات اخیر امریکا،سرشار از بی ادبی بی احترامی که ناشی از بی فرهنگی اجتماعی با تمدن زر و زور و خشونت و ستیزه جویی با رنگین پوستان است و حتی کشتار سیاهپوستان توسط پلیس ادمکش امریکایی،باید از امریکا پرسید با اینهمه ظلم و بی عدالتی که از زمان جان اف کندی تا الان ادامه دارد کشوری با تمدنی مثل ایران با پیشینه هفت هزار ساله و تمدن هخامنشی حتی فرامین کورش امروزه سر در سازمان ملل است حک شده است حال عقل سلیم و وجدان اگاه و بیدار باید بگوید که حق توهش و وحشیگیری لایق حکومت امریکایی هاست یا ایرانی ها؟

محمدرضا نوشت: یادتون نره فیلها رفتند و الاغها امدند

حسنعلی نوشت: خیلی وقت بود روی معنی چوب خدا صدا نداره فکر می کردم امشب کمی تا قسمتی از ان را درک کردم

حسن نوشت: زیادی خوشحالی نکنید بایدن با پنبه سر میبره این دیوانه شمشیرش از رو بود

کاربر بی نامی نوشت: من که از رفتنش ناراحتم چون خیلی میخندیدم با توئیت هاش

مخاطب بی نامی نوشت: من از همون اول که ترامپ رو در سال 2016 دیدم یاد فیلم "همشهری کین" افتادم. به نظر من عقده های دوران کودکی ترامپ (مثل نقش اول فیلم همشهری کین), نقش خیلی پررنگی در شخصیت ترامپ داشته. مساله انتخابات و مطرح کردن تقلب و ... در همین فیلم با استادی کامل نشون داده شده.

مهدی نوشت: ترامپ دیوانه ای بود که اگر ادامه پیدا میکرد جهان را به جنگ می کشاند...حتی ویروس کرونا هم نتیجه جنگ شدیدی بود که تارمپ با چین براه انداخت...ترامپ به سیاست مهاجرتی و نژاد پرستانه خودش در داخل آمرکا باخت...ترامپ جامعه آمریکا را دو قطبی کرد و همین عامل باختش بود هر چند اگر ویروس کرونا نبود بخاطر اقتصاد قوی که درست کرده بود در آمریکا الان رای میاورد ...

مخاطب بی نام دیگری نوشت: او تنها نیست چون حدود نیمی از مردم آمریکا به او رای داده اند پس در این کشور تندروهایی مثل او از جایگاه ویژه ای برخوردارند و نباید این نکته را از یاد برد

کاربر بی نامی نوشت:ترامپ ۷۰ میلیون رای آورده. بایدن ۷۴ میلیون. خیلی هم اختلاف نداشتند. درضمن اقتصاد از برنامه و طرح میاد و نه از توافق و برجام. مصر و عراق و افغانستان و ترکیه و یونان و کشورهای اروپای شرقی هم با آمریکا رابطه خوبب دارند ولی اقتصادشون خرابه. چین با آمریکا رابط منفی دارند ولی اقتصادش درسته. کره جنوبی و ژاپن هم با آمریک رابطه مثبت دارند و اقتصاد خوبی دارند. این نشون میده متغیر کلیدی ارتباط با آمریکا نیست. بلکه برنامه و تلاش خود ملت هست که تعیین کننده است
 

شما می توانید با مراجعه به این لینک در این بحث داغ شرکت کنید.

310 310

کد خبر 1453271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  12 3
  ولی ماموریتش رو خوب انجام داد.
  • م IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
   0 3
   منظورت ر.... رو سر آمریکایی ها بود؟
 • احمد IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  1 0
  بایدن تا حد زیادی وجهه جهانی امریکا را برمی گردند. دوران امریکای بدون سیاست و رک تمام شده است. اما با توجه به اندازه اقتصاد و قدرت نظامی این کشور همواره باید یادمان باشد امریکا قدرت اول جهان است.
 • الی IR ۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  4 0
  دلخوش به این مقدار نباشید ... الان ترامپ بره دیگه پوشک بچه گیر میاد یا بیکاری حل میشه یا فقرو فحشا و اعتیاد