آثار رسیده به جایزه ادبی جلال مشخص شدند

فهرست آثار رسیده به جایزه ادبی جلال آل‌احمد در گروه‌های رمان و داستان بلند، مستندنگاری، نقد ادبی و مجموعه داستان کوتاه منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فهرست کتاب‌های رسیده به سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد از سوی دبیرخانه این رویداد ادبی منتشر شد.

فهرست کتاب‌های رسیده به سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد، در چهار گروه رمان و داستان بلند، مستندنگاری، نقد ادبی و مجموعه داستان کوتاه (بر اساس حروف الفبای نام ناشر) دسته‌بندی شده‌ است.

طبق روال دوره‌های گذشته، اطلاعات مربوط به آثار منتشرشده در سال ۱۳۹۸ از موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران  به عنوان مرجع رسمی، دریافت شده است. همچنین هم‌زمان با انتشار فراخوان، طی مکاتباتی با مراکز نشر، فراخوان جایزه اطلاع‌رسانی شده بود.

بر اساس اعلام دبیرخانه، فهرست کتاب‌های دریافت شده از طریق وب‌سایت رسمی جایزه ادبی جلال آل احمد به نشانی jalal.adabiatirani.com قابل دسترسی است.

بر پایه این خبر، داوری آثار از میان کتاب‌هایی که در سال ۱۳۹۸ برای نخستین بار در یکی از حوزه‌های رمان و داستان بلند، مستندنگاری، نقد ادبی و مجموعه داستان کوتاه در ایران منتشر شده باشند، انجام می‌شود.

۵۷۵۷

کد خبر 1453513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =