آخرین قیمت خودرو در بازار/ریزش قابل توجه قیمت پراید و جایگزین پراید

قیمت خودرو در بازار امروز به رغم برگشت دلار به کانال ۲۴ هزار تومان همچنان به عقب نشینی خود ادامه داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امروز قیمت‌ها در بازارهای جهانی با کاهش قابل توجه روبرو بودند و بسیاری از آگهی دهندگان با ذکر عبارت هایی نظیر فروش فوری، به قیمت رسیده، آماده تحویل و البته قابل تخفیف در صدد جلب رضایت مشتریان هستند.

 نعمت‌الله کاشانی نسب ، نائب رییس اتحادیه نمایشگاه داران به خبرگزاری خبرآنلاین گفت: خودرو این روزها در بازار بی‌قیمت است و حتی قیمت‌هایی که اعلام می کنند خرید و فروشی در بازار ندارند و همین امر نشان می دهد هنوز قیمت موثری در بازار وجود ندارد .

خودرو

او با اشاره به اینکه بسیاری از خریداران خودرو ، با هدف کسب سود دست به خرید خودرو زده‌اند، گفت: این افراد باید آماده فروش در قیمت‌های پایین‌تر باشند.

وی در پاسخ به این سئوال که قیمت پراید به کمتر از صد میلیون تومان رسیده است یا خیر؟ با تایید این اتفاق گفت پراید در این محدوده قیمتی ۹۵ میلیون تومانی خریداری ندارد .

 وی قیمت ۲۰۶ را کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد. گزارش های رسیده از بازار نشان می دهد قیمت تیبا ۲ نیز به ۱۳۰ میلیون تومان رسید و هر دستگاه ساینا کاهش قیمتی تا محدوده ۱۴۵ میلیون تومان را تجربه کرد. بر این اساس نرخ سمن ال ایکس ۱۸۷ میلیون تومان و قیمت پژو ۴۰۵ بنزینی برابر با ۱۹۵ میلیون در آگهی‌ها اعلام شد.

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1453630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =