کدام بزرگراه‌های پایتخت راه‌بندان است؟

فارس نوشت: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت با اعلام ترافیک سنگین در برخی بزرگراه‌های پایتخت از رانندگان درخواست کرد: با توجه به بارش باران و لغزندگی سطح معابر،سرعت مطمئنه را لحاظ کنند.

سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر پایتخت با توجه به بارش باران اظهار داشت:غرب به شرق بزرگراه شهید همت از جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شقایق، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و جنوب به شمال بزرگراه نواب از شهید چراغی، دارای بار ترافیک «سنگین» هستند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: در مسیر شرق به غرب بزرگراه‌های زین‌الدین و شهید بابایی، جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام(ره) و بزرگراه امام علی(ع)، همچنین شرق به غرب بزرگراه صدر و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی و در ادامه جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت و غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی گزارش شده است.

وی از رانندگان درخواست کرد با توجه به بارندگی و لغزنده بودن سطح معابر با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و از سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کنند.

47231

کد خبر 1453777

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =