دبیر سیاسی هفته نامه پرتو سخن با اشاره به سخنان اخیر آیت الله مصباح یزدی، از احمدی نژاد خواست هشدارهای او را جدی بگیرد.

به گزارش خبرآنلاین، قاسم روانبخش در وبلاگش در مطلبی با عنوان نفوذ مجدد فراماسونری در دولت، نوشت:  با پیروزی دکتر احمدی نژاد فراماسون‌ها و روشنفکران دینی وابسته به غرب به گوشه عزلت خزیدند و از دولت نهم رانده شدند. به همین دلیل می‌توان این دوران را دوران طلایی انقلاب نامید که ایران اسلامی به پیشرفت‌های مهمی دست یافته است. اکنون هشدار آیت‌الله مصباح این است که فراماسون‌ها که همواره ابتدا به صورت پوششی و به صورت کاملاً غیر محسوس عمل می‌کنند با شعار‌های پر رنگ‌تر از دولت نهم در دولت نفوذ کرده و در کنار شعار‌های دینی، به ترویج ناسیونالیسم، باستان گرایی، اومانیسم و... مشغول می‌شوند خطر آن است که در آینده نه چندان دور، با غلبه گفتمان فراماسونری شاهد فتنه‌ای جدید و به شکلی دیگر باشیم. امیدواریم رئیس جمهور محترم هشدار آیت‌الله مصباح را که بی تردید از سر دلسوزی و محبت است، جدی بگیرند و از این فتنه خطرناک قبل از وقوع و فراگیری جلوگیری کنند و نگذارند محبوبیت و نام نیکی که در سایه زحمات طاقت فرسا برایشان حاصل شده از کف برود.

وی در ادامه آورده است:  از این رو نفوذ در چنین دولتی و تغییر گفتمان آن می‌تواند به مراتب خطرناک‌تر از فتنه دولت اصلاحات باشد؛ از این رو چنان‌چه این حرکت انحرافی را به موقع خنثی نکنیم ممکن است خطر فراگیر شود...به هر حال امیدواریم آقای رئیس جمهور در یک اقدام انقلابی با حذف برخی اشخاص مسأله‌دار به همه این حرف و حدیث‌ها پایان دهد و همچنان به‌عنوان یکی از بهترین مسؤولان پس از انقلاب باقی بماند.

/30114

کد خبر 145403

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • كاربر جديد IR ۲۲:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۱
  0 0
  ما تعجب ميكنيم كه اين اقا فرمايشات رهبري را جدي نميگيرند مگه ما بخاطر رهبري به شما راي نداديم؟ مگه شما بخودي خود رئيس جمهور شديد يا مشايي براي شما راي جمع كرد ؟بازهم ميگويم بخدا اگر مقام معظم رهبري شما را تاييد نمي كرد 150هزار راي بيشتر نمي اورديد نه بيست وچند ميليون راي . شما ادم پاك ودين داري هستين ولي حواستان به دورو بريتان نيست.
 • بدون نام IR ۰۷:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۲
  0 0
  ازماست که بر ماست
 • میثم IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۲
  0 0
  دوست عزیز اتفاقا ایشان تماما در جهت فرمایشات رهبری و سیاستهای کلی نظام قدم برمیداره... ولی مسئله اینجاست که مثل اینکه نون برخی اجر شده و توان و تحمل شخص احمدی نژاد ندارند. حتی برخی مسائلی که خیلی شلوغش کردند مخالفان ایشان در رابطه با باستان گرایی و مسائلی از این دست این موضوع هست که هدف احترام به اکثر عقاید هم میهنانمون بوده و در شرایط حساس فعلی برای حفظ نظام این گونه رفتار و سیاستها به نفع نظام و نرم کردن موضع مخالفین در رابطه با نظامه.