۰ نفر
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
کرونا خوب بهانه‌ای شده آقای علی‌نژاد!

انتخابات 7 فدراسیون ورزشی هنوز برگزار نشده است.

مصاحبه امروز شما را خواندم آقای دکتر.به هیچ چیز آن اشاره نمی کنم فقط در آخر این مصاحبه گفته‌ای که انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری را به دلیل کرونا برگزار نمی کنید.دلیلی خوب و منطقی.ولی من می گویم خوب بهانه ای شده برایتان.

نمی دانم این همه تعلل برای چه چیزی است؟چرا و در شرایطی که می شد انتخابات فدراسیون های ورزشی را برگزار کرد وزارت ورزش اجازه این کار را نداد؟!

نمونه اش فدراسیون شطرنج.اگر در همان موعد مقرر انتخاباتش برگزار شده بود حالا یک رییس قانونی بالای سر این فدراسیون حضور داشت،نه فردی که هفت ماه از مدت زمان سرپرستی اش می گذرد.

فدراسیونی که انتخاباتش برگزار نشده باشه کم نداریم و با این رویه ای که شما در پیش گرفته اید باید گفت که تا سال آینده اتفاق مهمی نخواهد افتاد و مجامع انتخاباتی این فدراسیون ها برگزار نخواهد شد.

فدراسیون های بدنسازی و پرورش اندام، روستایی و بازی‌های بومی و محلی، پزشکی ورزشی، اسکی، موتورسواری و اتومبیلرانی و نجات غریق فدراسیون‌هایی به حساب می آیند که در کنار شطرنج مترصد برگزاری انتخابات‌شان هستند.

این قبول که کرونا خیلی چیزها را زمین گیر کرده اما به نظر نمی رسد که عدم برگزاری انتخابات فدراسیون های ورزشی همه‌اش ربط به کرونا داشته باشد.قبلا هم خدمت شما عرض کرده بودم که تحرکاتی در فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می شوند در حال انجام است و آقایان سرپرست ظاهرا بدشان نمی آید که خودشان ریاست آن فدراسیون ها را برعهده بگیرند!عجیب تر از این اتفاق دل دادن وزارت خانه به دل سرپرستان است و کرونا بهانه خوبی شده تا انتخابات به تعویق بیفتد،تا گزینه ای مهندسی شده انتخاب شود و ...البته همه این ها شایعه است و ما هم مثل خیلی های دیگر باور نخواهیم کرد.

به امید کاهش بیماری کرونا،برگزاری مجامع انتخاباتی و به سرانجام رسیدن تکلیف بلاتکلیف‌ها!

251 251

کد خبر 1454348

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =