جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش: در اوج آمادگی هستیم

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اولویت نیروهای مسلح تکیه‌بر توان بومی و ارتقاء بازدارندگی دفاعی کشور است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ نوذر نعمتی در حاشیه ارزیابی توان رزمی یگان‌های قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸ ذوالفقار و تیپ ۱۵۸ شهید کشاورزیان گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی اینک در اوج آمادگی و اقتدار قرار دارد و این به‌واسطه تلاش خستگی‌ناپذیر و روحیه جهادی کارکنان این نیرو در سراسر کشور بوده که جهت حفظ و تأمین امنیت پایدار در سراسر کشور ازخودگذشتگی می‌کنند.

امیر سرتیپ نعمتی با بیان اینکه اولویت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، خودباوری و خودکفایی است افزود: نیروهای مسلح با این باور زیر پرچم ولایت، سد تحریم‌های ظالمانه استکبار را با توان داخلی و بومی می‌شکنند و قدرت بازدارندگی و دفاعی ایران اسلامی را به رخ جهانیان و دشمنان این مرزوبوم می‌کشانند.

جانشین نیروی زمینی ارتش اولویت این نیرو را پیشرفت در حوزه‌های مختلف رزمی و دفاعی دانست و تأکید کرد: اکنون با تکیه‌ بر توان بومی و روحیه جهادی بخش‌های مختلف نیروی نزاجا، گام‌های مهم و بلندی در حوزه توان دفاعی و ارتقای رزمی برداشته شده و این برنامه‌ها تا رسیدن به اهداف این نیرو با قدرت ادامه خواهد داشت.

۲۷۲۷

کد خبر 1454468

برچسب‌ها