استان سمنان در برگزاری کمیسیون ماده پنج رتبه اول کشور را دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: استان سمنان در برگزای منظم‌ کمیسیون ماده ۵ از ابتدای فروردین ۹۹ تاکنون با تشکیل ۲۶ جلسه، ۷۵ جلسه کارشناسی و ۵۶۰ مصوبه رتبه اول کشور را دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان  سمنان، منوچهر فخری در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان افزود: هر هفته به صورت منظم برای تدوین طرح جامع و طرح تفصیلی شهر سمنان نشست های منظم برگزار می‌شود و اصول ساخت و سازها در شهر ها باید براساس طرح جامع شهری باشد.
وی خاطر نشان کرد: برگزاری کمیسیون ماده پنج و بررسی موردی پرونده ساخت و سازها در این کمیسیون به طور ویژه در دستور کار است و استان سمنان از نظر برگزاری جلسات کمیسیون ماده‌ پنج در رتبه اول کشور قرار دارد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تصریح کرد: افزایش تراکم در ساخت و سازها هیچ گونه محدودیتی در مناطق شهری استان وجود ندارد اما تغییر کاربری باغات و فضای سبز خط قرمز استانداری سمنان است.
فخری خاطر نشان کرد: به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که باغات و فضای سبز برای ساخت و سازها تغییر کاربری شود.
وی خاطر نشان کرد: ساماندهی ورودی های شهر سمنان با تلاش دستگاه های اجرایی و شهرداری به طور ویژه در دستور کار باشد و هماهنگی لازم برای اجرای این طرح از سوی استانداری سمنان در گام اجرایی قرار می گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تصریح کرد: نشست و پیگیری‌ها برای آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی شهر سمنان به طور ویژه در دستور کار است.

کد خبر 1454632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =