همه ما شهر آبادان به عنوان شهر خاطره های مقاومت میشناسیم

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) از آغاز فعالیت‌های عمرانی این قرارگاه در آبادان در قالب قرارداد با سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان ، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا در آیین کلنگ زنی پروژه های عمرانی که عصر دیروز با حضور استاندار خوزستان ، مسئولین محلی و سران عشایر منطقه برگزار شد اظهار داشت : همه ما شهر آبادان به عنوان شهر خاطره های مقاومت میشناسیم ،مردم آبادان در کنار فرزندان پاسدار و بسیجی شان در سال‌های دور مقاومت کردند و این خطه رو پایدار و عزتمند حفظ کردند

وی افزود : این سرزمین برای ما مقدس است زیرا که خون شهدای بسیج و عشایر غیور در این مقاومت در هم آمیخت .

محمد با عنوان اینکه در این شهر بوی اباعبدالله الحسین علیه آلسلام را استشمام میکنیم بوی مظلومیت استشمام میکنیم افزود : ، امروز هم شاهد صحنه دیگری از پیوند بسیجیان و مردم هستیم .

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم افزود : همانطور که در دوران دفاع مقدس پاسداران در کنار شما بودند این افتخار را داردند که اکنون در دوران سازندگان در کنار مردم باشند .

محمد گفت : قرارگاه خاتم امروز به عنوان یک تکیه گاه با هدف سازندگی و بدون وابسته به خارجی ها و با تکیه بر جوانان و نیروهای مستعد بومی در هر منطقه با هدف سازندگی نقش آفرینی میکند.

وی پروژه هایی چون پارس جنوبی و ستاره خلیج فارس تا کوچکترین پروژه های روستایی و محرومیت زدایی پلهای روستایی و خانه های بهداشت را از جمله خدمت های موثر قرار گاه خاتم الانبیا دانست و افزود : با تحقق شعار سازندگی و آبادی افتخار خدمت گذاری را برای مردم شریف کشورمان داریم.

محمد با بیان اینکه ارزش کارهایی که مستقیم با نیاز معیشتی مردم مرتبط است اثر گذاری بیشتری بر ذهن و روان مردم است اضافه نمود امیدواریم با آغاز این تفاهم‌نامه بتوانیم خدمات مطلوبی به مردم آبادان داشته باشیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در ادامه با تشریح کلی پروژه گفت : این تفاهم‌نامه در دو فاز اجرایی خواهد بود که بطور کلی ۲ هزار میلیارد اعتبار مشخص شده که به صورت ۳۰ درصد اعتباری و ۷۰ درصد. تهاتری اجرا می‌شود که فاز اول آن با مبلغ ۱۶۲ میلیارد تومان اجرا میشود.

46

کد خبر 1454686

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =